کد خبر : 1348257 | 20 مرداد 1395 ساعت 00:20 | 14.7K بازدید | 0 دیدگاه

هسکی:

لیورپول نتوانست جانشینی برای سوارز پیدا کند

امیل هسکی، مهاجم سابق لیورپول، معتقد است که این باشگاه نتوانسته جای خالی لوییس سوارز را پر کنند.

لیورپول نتوانست جانشینی برای سوارز پیدا کند

 به گزارش "ورزش سه" بعد از جدایی سوارزرا از لیورپول در سال 2014، این باشگاه مهاجمان مانند ماریو بالوتلی، فیرمینیو و کریستین بنتکه را به خدمت گرفت اما هسکی معتقد است که آنها نتوانستند جای خالی سوارز را پر کنند.


 او به خبرنگاران گفت:" فکر می کنم لیورپول گزینه های خوبی دارد اما همیشه جا برای بهتر شدن هست. به ویژه برای بازیکنی که مستقیم بازی کنند و بداند که چطور با توپ حرکت کند و چگونه برای خودش موقعیت به وجود بیاورد. کمی شبیه به آنچه که دنیل استوریج است.


 وقتی بازیکنی مانند سوارز را از دست می دهید، همیشه تلاش می کنید جانشینی برای او پیدا کنید اما فکر می کنم بتوان جانشینی برای سوارز پیدا کرد زیرا او یک غریزه حیوانی در بازی اش دارد و این کمک می کند تا از از هیچ به گل برسد.

 

1132190

 

 لیورپولی ها نتوانستند کسی را پیدا کنند که غریزه ای مانند او داشته باشد. پیدا کردن چنین بازیکنی کار سرمربی است."


یورگن کلوپ که فصل گذشته در میانه فصل جانشین برندان راجرز شد، این فصل از ابتدا هدایت قرمزها را برعهده خواهد داشت و هسکی معتقد است این فصل اهمیت زیادی برای این مربی آلمانی دارد.


" این فصل بهترین عملکرد او را خواهیم دید زیرا او بازیکنانی که در پست های مختلف نیاز داشت را به خدمت گرفت. نقاط ضعف و قوت تیم را بررسی کرد و  شرایط تیم را بهبود بخشید. بنابراین این فصل برای او بسیار مهم است که توانایی های واقعی اش را نشان دهد."

دیدگاهها