کد خبر : 1349806 | 24 مرداد 1395 ساعت 17:53 | 31.8K بازدید | 0 دیدگاه

شروع خوب یونایتدها

بورنموث ۱-۳ یونایتد: برد مورینیویی شیاطین

دیدار تیم های بورنموث و منچستریونایتد از هفته نخست لیگ برتر، لحظاتی پیش با نتیجه 3-1 به سود شیاطین سرخ خاتمه یافت تا آقای خاص به اولین برد خود با یونایتد دست پیدا کند.

 

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد با مربی جدید خود مورینیو و خرید بزرگی چون زلاتان، برای انجام اولین بازی فصل خود به زمین بورنموث آمده بود. تیمی که فصل گذشته درخشان ظاهر شد و توانست در لیگ برتر خود را حفظ کند.

 

میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و دقیقه 5 می توانست روی سانتر دانیلز و اشتباه شاو به گل برسد اما یونایتد از خطر پذیرفتن گل گریخت. پس از چند شوت بی حاصل، یونایتدها دقیقه 27 روی همکاری عالی هررا و والنسیا، می توانستند توسط رونی به گل برسند اما ضربه او را دروازه بان بورنموث مهار کرد.

 

 

پس از چند خطر نه چندان جدی از سوی دو تیم، یونایتد دقیقه 40 با خوش شانسی به گل دست یافت. روی یک پاس عمقی از سوی مدافع یونایتد، فرانسیس، کاپیتان بورنموث با پاس عقبی اشتباه، خوان ماتا را در موقعیت تک به تک قرار داد اما ضربه این بازیکن را دروازه بان برگشت داد اما در ادامه، توپ پس از برخورد به کاپیتان بورنموث، دوباره زیر پای ماتا افتاد و او به راحتی دروازه خالی را گشود تا یونایتد نیمه اول را با برتری 1-0 به رختکن برود.

 

 

نیمه دوم را یونایتد هجومی آغاز کرد و خیلی زود توسط مارسیال و رونی صاحب دو موقعیت خوب شد که از دست رفتند تا اینکه دقیقه 59، شیاطین سرخ توسط رونی به گل دیگری دست یافتند.

سانتر والنسیا از راست به مارسیال رسید و او نیز ضربه ای چکشی به توپ زد که روی سر رونی نشست تا ضربه سر دقیق این بازیکن به گوشه دروازه بورنموث برود.

 

 

یونایتد دقیقه 64 روی شوت زمینی و دقیق زلاتان که به کنج دروازه بورنموث رفت توانست حساب کار را 3-0 کند اما این پایان کار نبود و بورنموث دقیقه 69 توانست فاصله را به دو گل کاهش دهد.

آدام اسمیت روی پاس تودر گرابان صاحب موقعیت شوتزنی داخل محوطه جریمه یونایتد شد و با ضربه پای چپ دقیق خود توپ را دور از دستان دخیا به گل تبدیل کرد تا حساب کار 3-1 شود.

 

 

در ادامه بازی، تلاش های بورنموث برای کاهش فاصله نتیجه ای نداشت؛ ضمن اینکه یونایتد نیز انگیزه برای زدن گل های بیشتر را از دست داده بود. در نهایت این بازی با برتری 3-1 منچستریونایتد به اتمام رسید تا مورینیو گام اول در لیگ برتر را محکم بردارد.

 

دیدگاهها