کد خبر: 1350764/29 زمان: 15:40   1395/05/27 بازدید: 24,486

مدیر ورزشی والنسیا به خبرنگاران گفت

پاسخ محکم والنسیا به پیشنهاد بارسلونا

گارسیا پیتراش، مدیر ورزشی باشگاه والنسیا در واکنش به پیشنهاد بارسلونا برای جذب پاکو آلکاسر عنوان کرد که این بازیکن تحت هیچ شرایطی فروشی نیست.

به گزارش "ورزش سه"، پاکو آلکاسر، مهاجم 23 ساله باشگاه والنسیا که سابقه بازی و گلزنی برای تیم ملی اسپانیا را نیز در کارنامه دارد، سخت مورد توجه بارسلونا قرار گرفته و آبی اناری ها قصد دارند او را به عنوان ذخیره ای مناسب برای مسی، نیمار و سوارز به خدمت بگیرند.

طبق ادعای رسانه های بارسلونا، آلکاسر با این انتقال موافق است اما پس از رسانه ای شدن خبر مذاکره بارسلونا و والنسیا، پیتر لیم، مالک والنسیا برای مواجه نشدن با اعتراضات هواداران اعلام کرد که این انتقال انجام نخواهد شد.

 

 

 

 

در واقع والنسیا که چندی پیش آندره گومز را به بارسلونا واگذار کرد، برای در امان ماندن از موج تند انتقاد هوادارانش، آلکاسر را غیرقابل ترانسفر اعلام کرده است. روز گذشته عده ای از هواداران والنسیا با تجمع در مقابل کمپ تمرینی این تیم از آلکاسر خواستند که والنسیا را ترک نکند.

با این وجود امروز اعلام شد که بارسلونا دومین پیشنهاد خود برای جذب آلکاسر را ارائه داده است که شامل 30 میلیون یورو بعلاوه انتقال منیر و سرجی سامپر به والنسیا است.

 

پیتراش در حاشیه مراسم معارفه ماریو سوارز در مورد وضعیت آلکاسر به خبرنگاران گفت:" پاکو فروشی نیست و ما این مساله را چند بار دیگر نیز عنوان کرده ایم. من دیروز با خود این بازیکن صحبت کردم و به وی اطلاع دادم که باشگاه قصد فروش او را ندارد.

پاکو نیز هرگز از من درخواستی برای جدایی از والنسیا نداشت؛ در عوض او را باانگیزه و راضی از حضور در والنسیا دیدم. تکرار می کنم که پاسخ ما به هر پیشنهادی برای آلکاسر منفی خواهد بود."

 

پیتراش در مورد پیشنهاد بارسلونا برای دیگو آلوس، دروازه بان برزیلی والنسیا گفت:" قضیه آلوس با آلکاسر متفاوت است. او از ما خواسته هایی دارد که برایمان برآورده کردنشان مقدور نیست. باید ببینیم که در روزهای آینده چه پیش می آید."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.