کد خبر: 1352646/1 زمان: 12:05   1395/06/03 بازدید: 6,851

رمضانی: نساجی با این هودارانش غمی ندارد

قائم مقام باشگاه نساجی قائمشهر گفت: تیم مس کرمان تیم بزرگیست که می تواند یکی از مدعیان این فصل باشد، اما ما هم نساجی هستیم.

به گزارش "ورزش سه"، عبدالحمید رمضانی در رابطه وضعیت نساجی اظهار داشت: مس کرمان هم از جمله تیم های خوب لیگ یک کشور است. این تیم ریشه دار است و سابقه حضور در لیگ برتر و حتی جام باشگاه های آسیا را هم دارد. از مدیریت خوب و منسجمی برخوردار است و یک مربی با تجربه را هم دارد. قطعا این تیم هم از مدعیان صعود به لیگ برتر می باشد. اما با همه این وجود ما هم نساجی هستیم و حرف های زیادی برای گفتن داریم. به خصوص که در یک بازی خانگی پذیرای تیم خوب مس کرمان هستیم.

 

رمضانی در ادامه تصریح کرد: به جز بازی اول که آن هم هنوز به هماهنگی های لازم نرسیده بودیم، در دو بازی هفته های دوم و سوم عملکرد خوبی داشتیم. به خصوص در هفته دوم که میزبان بودیم و هواداران ما نشان دادند که سلاح پنهان ما می باشند. ما تا زمانی که این هواداران را داریم هیچ غمی نداریم.

 

وی افزود: در این بازی نیز به جز توانمندی های تیم مان، روی هواداران مان نیز حساب ویژه ای باز کرده ایم.

 

رمضانی در خامه نیز گفت: امیدوارم که مشکلات مالی باشگاه نساجی نیز حل و فصل شود تا این تیم خوب و شایسته  و ریشه دار بتواند با حداکثر توان و قدرت خود این فصل را ادامه دهد. 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.