کد خبر: 1356462/31 زمان: 14:11   1395/06/19 بازدید: 6,926

کول: پوگبا به سطح کین و اسکولز نرسیده است

اندی کول، اسطوره باشگاه منچستریونایتد مدعی شد که پوگبا هنوز به سطح روی کین و پل اسکولز نرسیده است.

به گزارش "ورزش سه"، پوگبا در نقل و انتقالات تابستانی به عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال از یوونتوس جدا شد و به منچستریونایتد بازگشت. با این حال کول مدعی شد که او هنوز به سطح دو هافبک سابق یونایتد نرسیده است.

 


او گفت:" در مورد روی و اسکولزی کمی جانبدارانه صحبت می‌کنم زیرا با آنها همبازی بوده ام. پوگبا توانایی تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ را دارد ولی آیا از آنها بهتر خواهد شد؟ اگر بتواند واقعا بازیکن بزرگی است زیرا کین و اسکولز استثنایی بودند. من در مورد آنها خیلی جانبدارانه صحبت می‌کنم. تیم سال 99 تیم بسیار خوبی بود و دستاوردی که داشت باعث شد افراد زیادی هوادارا منچستریونایتد شوند و یونایتد به تیم فعلی تبدیل شود."


کول درباره حضور زلاتان در یونایتد گفت:" از حضور او بسیار شگفت زده هستم و من یکی از طرفداران بزرگ او هستم. دستاورد او استثنایی بوده و شروع بسیار خوبی داشته است. هر چند نمی‌خواهم روی بازی‌های کمی که داشته قضاوت کنم ولی او تاثیر بزرگی بر تیم داشته است. شخصیت بزرگ او ممکن است در انگلیس مشکل ساز باشد ولی همه چیز عجیب است زیرا همه حرف های او را دوست دارند. اگر نتوانید از کسی مثل زلاتان یاد بگیرید، بنابراین از هیچکس نمی‌توانید چیزی یاد بگیرید. او در هر کشوری که بازی کرده جام برده و اگر همان روند را ادامه دهد و در انگلیس هم جام ببرد استثنایی خواهد شد. او در طول دوران فوتبالش استثنایی بوده است."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.