کد خبر: 1360981/9 زمان: 14:03   1395/07/05 بازدید: 161,784

مدیرعامل استقلال: چرا باید از شفاف سازی فرار کنیم

طعنه بزرگ افتخاری به افشارزاده

مدیرعامل استقلال بعد از گذشت 2 روز به صحبت های وزیر ورزش و جوانان واکنش داد.

به گزارش "ورزش سه"، گودرزی روز شنبه در مصاحبه ای جنجالی مدعی شده بود که استقلال هزینه های زیادی در فصل نقل و انتقالات انجام داده است و افشارزاده پول های بیت المال را هزینه کرده است. در این بین سیدرضا افتخاری، مدیر عامل جدید باشگاه استقلال در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال به حمایت از وزیر ورزش و جوانان پرداخت و ادعا کرد کسی نباید از شفاف سازی ناراحت بشود.

 

طعنه بزرگ به افشارزاده


در شرایط خاص و مهم کنونی که استقلال نیاز به آرامش دارد، مباحثی توسط کسانی مطرح شده که سال‌ها به ورزش کشور خدمت کرده اند و به نظرم این مباحث ضرورتی نداشته است. چرا وقتی وزیر ورزش صحبت از شفاف سازی و صیانت از حقوق بیت المال می‌کند، عده‌ای ناراحت می‌شوند و عکس العمل نشان می‌دهند. مگر شما مخالف شفاف سازی در مورد بیت المال هستید؟

 

دلسوزی وزیر ورزش بر کسی پوشیده نیست


وزارت ورزش و جوانان با کمترین امکانات و اعتبارات دستاوردهای قابل توجهی داشته است. نتایج موفیت آمیز رشته‌های ورزشی در چند سال اخیر به خصوص فوتبال و فوتسال کشور در دوران مدیریت آقای گودرزی در ورزش به دست آمده و در تاریخ ورزش ایران ماندگار می‌شود. حضور پر قدرت تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی با حمایت‌های وزیر محترم ورزش که خود از نزدیک شاهد آن بوده‌ام، بیانگر این موضوع است. دلسوزی وزیر محترم در رفع مشکلات باشگاه استقلال بر کسی پوشیده نیست. اگر ایشان می‌گوید که عده‌ای خارج از باشگاه در بستن برخی قراردادها نقش داشته‌اند، نباید باعث ناراحتی خدمت گزاران ورزش شود و آنها خود به خوبی می‌دانند که منظور دکتر گودرزی به چه کسانی بر می‌گردد.


همه باید با هم همدی باشیم


اینجانب از همه هواداران و حامیان استقلال انتظار دارم که با همدلی و وحدت همه جانبه فقط به حمایت از باشگاه و موفقیت تیم استقلال فکر کنند. ضمن اینکه فرصت را مغتنم می‌شمارم و سالروز تاسیس باشگاه پرطرفدار و پر افتخار استقلال را به همه هواداران و اعضای این باشگاه صمیمانه تبریک عرض می‌کنم و برای این باشگاه ارزوی موفقیت‌های داخل و بین المللی بیشتر دارم.


برای فوتسال دعا کنید


برای تیم ملی فوتسال کشور در مرحله نیمه نهایی جام جهانی آرزوی موفقیت دارم. اینجانب حامل پیامی از سوی وزیر محترم ورزش و پاداش فدراسیون فوتبال برای اعضای تیم ملی فوتسال ایران هستم. از همه هموطنان عزیز هم می‌خواهم برای موفقیت تیم ملی فوتسال ایران دعا کنند.


آرزوی سلامتی برای پورحیدری


من شب گذشته و پیش از سفر به کلمبیا با خانم دکتر شجاعی به صورت تلفنی صحبت کردم و پیگر حال ایشان شدم. دوست داشتم با حضور در بیمارستان ایشان را از نزدیک ملاقات کنم که به دلیل فشردگی کارها و سفر به کلمبیا نتوانستم به ملاقات ایشان بروم. به امید خدا بعد از برگشتن از کلمبیا و با بهبود ایشان همراه با اعضای تیم فوتبال استقلال و تیم ملی فوتسال به ملاقات ایشان می‌رویم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.