کد خبر : 1363799 | 17 مهر 1395 ساعت 15:40 | 315.8K بازدید | 50 دیدگاه

در مصاحبه با بیلد:

صحبت های عجیب بازیکن کره علیه ایران!

کو جا چئول، یکی از دو کره ای باشگاه آگسبورگ آلمان، در مصاحبه جدید خود در آستانه مصاف با تیم ملی کشورمان، حرف های عجیبی زده است.

به گزارش "ورزش سه"، کاروان کره جنوبی امروز به تهران رسید تا خود را برای مصاف حساس با تیم کشورمان در روز سه شنبه آماده کند. کره ای ها که در سه دیدار قبلی خودشان برابر ایران شکست خورده اند، به نظر با انگیزه تر از همیشه برای انتقام گیری هستند.

این مهمترین دیدار دور مقدماتی جام جهانی منطقه آسیا در روز سه شنبه محسوب می شود.

 

در آستانه این بازی حساس، "کو جا چئول" که دومین تجربه حضورش در ایران را پشت سر می گذارد، به نشریه بیلد گفت:" تهران برای من یک شهر عادی نبود و اولین بار ترسیده بودم! شهری قدیمی با مردمانی که رابطه ای دوستانه با من نداشتند. همه خانه ها و آپارتمان های تهران بدشکل و مثل زندان بودند. نمی دانم چرا!

 

البته من شهر را فقط از داخل اتوبوس دیدم. مربی به ما گفت که در هتل و اتاق هایمان بمانیم و بیرون نرویم. من جاهای مختلف دنیا بازی کرده ام اما تاکنون هرگز صحنه هایی مشابه استادیوم تهران(آزادی) را ندیده ام.

آنجا همیشه 100 هزار نفر تماشاگر حضور دارند. آخرین بار ما در تهران 1-0 شکست خوردیم ولی هواداران در بیرون از ورزشگاه نیز ما را تعقیب کرده و بطری های آب و وسایل مختلف به سمت ما پرتاب می کردند؛ در حالیکه پلیس ما را اسکورت می کرد."

دیدگاهها