کد خبر : 1370440 | 15 آبان 1395 ساعت 16:52 | 26K بازدید | 0 دیدگاه

بهادری: امیدوار به شکست استقلال هستیم

مدافع صبای قم معتقد است می‌توانند استقلال را در جام حذفی شکست دهند و در این بازی‌ها به موفقیت برسند.

بهادری: امیدوار به شکست استقلال هستیم

به گزارش "ورزش سه"، داوود بهادری در خصوص وضعیت صبا گفت: با توجه به نزدیکی امتیاز تیم‌ها در بالا و پایین جدول، هنوز شرایط لیگ مشخص نیست چون با یک برد رتبه تیم 7-6 رده تغییر می‌کند و با یک باخت اتفاق خاصی در جایگاه تیم‌ها به وجود نمی‌آید. چند بازی سخت در لیگ پیش رو داریم ولی امیدوار هستیم از تمام آنها نتایج دلخواهمان را بگیریم و شرایطمان را در جدول سر و سامان دهیم. چند بازی بد شانس بودیم که توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد وگرنه جایگاه واقعی صبا پایین جدول نیست.


او در مورد دیدار تیمش برابر استقلال در جام حذفی گفت: در این جام نشان دادیم رقبایمان را دست کم نمی‌گیریم و با قدرت پیش می‌رویم. بازی مهمی با استقلال خواهیم داشت ولی قطعا می‌توانیم برابر آنها به پیروزی برسیم. صبا تیم ضعیفی نیست و نشان داده مقابل تیم‌های بزرگ خیلی بهتر از همیشه بازی می‌کند و برایشان دردسرساز است. ما به دنبال صعود به جمع هشت تیم نهایی هستیم و مطمئنا  توانایی آن را داریم.


مدافع صبا ادامه می‌دهد: میزبانی یا مهمانی ما مقابل استقلال خیلی فرق نمی‌کند چون ما برای کسب پیروزی و خوشحالی مردم قم تلاش خواهیم کرد. اگر بازی در قم باشد مطمئنا بهتر است ولی در ورزشگاه آزادی هم انگیزه بازیکنان بالاتر خواهد بود و شرایط خاص خود را دارد.


بهادری با اشاره به مصدومیتش اظهار کرد: احتمال داشت بازی با فولاد در ترکیب اصلی باشم ولی متاسفانه دو روز پیش از این مسابقه مصدوم شدم و بدشانسی آوردم. تا قبل از دیدار با گسترش هم کمی شرایط خوب بود ولی نمی‌توانستم بازی کنم. هفته قبل مقابل پدیده خودم را رساندم اما در دقیقه 15 روی یک حرکت مجددا آسیب دیدم و دقیقه 60 تعویض شدم. حدود سه هفته طول درمانم خواهد بود و امیدوار هستم هرچه زودتر بهبود پیدا کنم و با قدرت برگردم.


او در مورد جوانگرایی صبا گفت:  امسال کادر فنی تیم به ویژه آقایان مرفاوی و الهامی توجه ویژه‌ای به این مسئله داشتند. بازی دادن به جوانان نیاز به زمان دارد تا نتیجه به دست بیاید که مربیان صبا آن را در هفته‌های اخیر نشان دادند. جوانان صبا هم همواره سعی کردند نمایش خوبی داشته باشند و در ترکیب قرار گیرند. علاوه بر این امسال خدا را شکر بازیکنان بومی نیز خودشان را نشان دادند و در زمین ثابت کردند عملکرد خوبی دارند. با این حال آقای مرفاوی و الهامی نیز فرقی بین بازیکن قمی و غیر قمی قائل نشدند و واقعا هر بازیکنی در تمرینات خوب بوده در ترکیب گذاشتند.

دیدگاهها