کد خبر : 1371701 | 20 آبان 1395 ساعت 19:43 | 79.3K بازدید | 0 دیدگاه

پیروزی پرگل برابر شبه فوتبالیست‌ها!

پرسپولیس 9 شاهین دبی 4 به روایت تصویر

شاگردان برانکو ایوانکوویچ موفق شدند در اولین دیدار تدارکاتی خود مقابل حریف نه چندان مطرح با 9 گل به برتری برسند.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیسی ها که برای برگزاری اردویی تدارکاتی در تعطیلات لیگ راهی امارات شده‌اند، امروز در دیداری تدارکاتی مقابل شاهین دبی که از ایرانیان مقیم امارات در ترکیب خود سود می برد با 9 گل به برتری رسیدند. برای پرسپولیس در این دیدار علی علیپور (2گل)، فرشاد احمدزاده (2گل)، پریمیوف (2گل)، احمد نوراللهی، شهاب زاهدی و یک گل به خودی حاصل این نتیجه بود و برانکو از تمامی شاگردان خود در این دیدار سود برد.

 

در غیاب بازیکنان ملی پوش پرسپولیس، برانکو در ترکیب اصلی این تیم برابر شاهین دبی تغییرات زیادی ایجاد کرد. حضور رادوشوویچ در درون دروازه، زوج ربیع خواه و پل یانسکی در قلب دفاعی و حضور آرام طبع در دفاع چپ و محرمی در دفاع راست عمده تغییرات برانکو برای بازی تدارکاتی امروز بود. در خط میانی نیز احمد نوراللهی در غیاب کامیابی نیا فرصت بازی یافت و علیپور و پریمیوف در غیاب طارمی و امیری برای این حریف آسان به آتش بازی پرداختند و نام خود را در بین گلزنان ثبت کردند.

 

 

محمدامین آرام طبع که انتظارات از او در ابتدای فصل زیادی بود در دیدارهای رسمی سرخپوشان نتوانست جایی در ترکیب برانکو ایوانکوویچ بیابد و البته امروز با دو پاس گل خود برای حضور در جناح چپ سرخپوشان خط و نشان کشید.

 

 

بازیکنان پرسپولیس در ابتدای بازی با بستن بازوبندهای مشکی، یاد و خاطره منصور پورحیدری، پیشکسوت باشگاه استقلال را زنده نگه داشتند و به او ادای احترام کردند.

 

 

بی دلیل نبود که بهروز زاهدی مربی تیم شاهین دبی در نیمه دوم خودش به بازی آمد. حریف امروز سرخپوشان از نظر بدنی همانطور که در این عکس‌ها قابل مشاهده است از شرایط یک فوتبالیست ایده آل کاملا به دور هستند و مسلما این دیدار تدارکاتی نمی تواند ملاک چندانی برای برانکو ایوانکوویچ باشد.

 

 

علی علیپور، مهاجم شمالی پرسپولیس در این دیدار زننده دو گل تیمش بود. علیپور که این روزها فشار زیادی را بابت عدم گلزنی هایش تحمل می کند، روز تولد خود را با گلزنی برابر این حریف جشن گرفت تا همچنان یکی از گلزنترین بازیکنان پرسپولیس در دیدارهای تدارکاتی باشد.

 

 

فرشاد احمدزاده که به گواه کارشناسان یکی دیگر از کسانی بود که با ارائه بازی های قابل توجه، صلاحیت حضور در تیم ملی را داشت، امروز نیز در ترکیب تیمش در نقش گلزن ظاهر شد و دو گل تیمش را به ثمر رساند تا او هم سهمی از این جشنواره 13 گله داشته باشد.

 

 

اگر ملاک وزن بازیکنان باشد، مسلما چند بازیکن از جمع شاهینی ها قابلیت حضور در لیست پرسپولیس را داشتند. مسوولان پرسپولیس با توجه به جذب پل یانسکی و پریمیوف بعد از دیدارهای تدارکاتی در اوکراین این انتظار را باقی گذاشته اند تا از اردوی امارات هم دست پر به تهران بازگردند. بازیکنان شاهین البته نشان داده اند شرایط تپلی بودن مدنظر را برخوردار هستند!

 

 

این هم نمایی دیگر از آمادگی بالای بازیکنان شاهین دبی به عنوان حریف تدارکاتی پرسپولیس در اردوی امارات. پرسپولیسی های جوان در ترکیب این تیم، با این شرایط کار دشواری برای عبور از تعداد گل های بالا نداشتند و اینگونه مقابل حریف ناآماده و پا به سن گذاشته جشنواره گل به راه انداختند.

 

 

با این حال برای محسن مسلمان به نظر می رسد دوره جدید فوتبالی اش حریف هیچ تفاوتی نکند. او در این بازی نیز با جدیت فراوان سعی در اجرای خواسته های برانکو ایوانکوویچ داشت و البته بدشانس بود که فرصت هایش راهی به دروازه حریف نیافت و گلی به نامش ثبت نشد.

 

 

امید عالیشاه نیز که این روزها حرف و حدیث زیادی را پیرامون جدایی احتمالی اش از پرسپولیس پشت سر می گذارد، امروز به عنوان کاپیتان پرسپولیس تیمش را رهبری کرد و پاسخ شایعات را با پاس گلش داد. بعید به نظر می رسد عالیشاه فرصت مناسب بستن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را به این سادگی از دست دهد.

 

 

پرسپولیس بعد از این برد روحیه بخش، تمرینات خود را بار دیگر در باشگاه ایرانیان دبی پیگیری خواهد کرد و مسوولان این تیم در تدارک برگزاری دیداری دیگر برای سرخپوشان هستند.

دیدگاهها