کد خبر: 1372277/39 زمان: 13:32   1395/08/23 بازدید: 2,764

دلیل نتایج ضعیف ماشین، اشتباه یک بازیکن نیست

نصرتی: امیدوارم دیگر از داوران ضربه نخوریم

مدافع با تجربه ماشین سازی معتقد است نتیجه نگرفتن یک تیم به خاطر ضعف کل تیم است، نه اشتباه فردی یک بازیکن!

به گزارش "ورزش‌سه"، محمد نصرتی در دیدارهای گذشته ماشین سازی در لیگ برتر پر انتقاد ظاهر شد ولی در دیدار با خونه به خونه و در حضور یک نیمه ای خود توانست عملکرد بی‌نقصی داشته باشد. مدافع با تجربه ماشین‎سازی تبریز در اینباره توضیح می دهد: «وقتی یک تیم نتیجه نمی گیرد و خوب بازی نمی کند، به این معنی است که کل تیم خوب کار نکرده و شرایط تیمی بد است. زمانی که تیم تحت فشار است و بازیکنان نمی توانند هماهنگ عمل کنند، فشار اصلی روی مدافعان و دروازه بان است و موجب اشتباه می شود و اشتباه مدافعان و دروازه بان نیز زودتر از بقیه به چشم می آید.»


نصرتی ادامه می دهد: «من قبول دارم که در چند دیدار آخر خوب نبودم ولی تنها من نبودم که چنین شرایطی را داشتم، بلکه همه بازیکنان بد بودند. همه دیدند در دیدار با خونه به خونه هر چند خیلی از بازیکنان را نداشتیم ولی حمایت های مسئولان یک شوک مثبت را به تیم وارد کرد و تیم بدون استرس بازی کرد و این دیدار سخت را نیز پشت سر گذاشت. خوشبختانه در این مسابقه اشتباهی نیز از کسی سر نزد و این نشان می دهد که عملکرد یک بازیکن نمی تواند تاثیر چندانی در تیم داشته باشد.در عین حال عملکرد تیمی می تواند یک بازیکن را از صفر به 100 برساند و یا برعکس.»


مدافع ماشین سازی درباره دیدار این هفته ماشین سازی با ذوب آهن می گوید: «قطعا دیدار سختی خواهد بود؛ ذوب‌آهن قهرمان دوره قبل جام حذفی است و در این دیدار نیز برای برد و رسیدن دوباره به فینال تلاش می کند. در مقابل، تیم ما این انگیزه را دارد بتواند شگفتی خلق کرده و به رده های بالاتر صعود کند. در این دیدار نیز من شرایط را برابر می‌بینم و البته کار ما کمی سخت تر است. امیدوارم مسائل فوتبالی نتیجه نهایی این دیدار را رقم بزند و ما همچون دیدار های گذشته از اشتباهات سهوی داوران ضربه نخوریم.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.