کد خبر: 1372648/42 زمان: 20:44   1395/08/24 بازدید: 89,994

خبرسازی دوباره رسانه های انگلیسی

اورتون سردار را می خواهد؟

رسانه های انگلیسی فاش کردند که اورتون نیز به جمع مشتریان سردار آزمون، ستاره ایرانی روستوف پیوسته است.

به گزارش "ورزش سه"، اخبار حاکی از آن است که لیورپول قصد دارد تا سردار آزمون، ملقب به مسی فوتبال ایران را جذب کند اما به نظر می رسد رونالد کومان، سرمربی هلندی اورتون نیز علاقمند به جذب این مهاجم جوان است. امروز چند رسانه انگلیسی در اخباری جداگانه به علاقه اورتون به مهاجم ایرانی روستوف پرداختند.

 

عملکرد سردار آزمون در این فصل از لیگ قهرمانان به شدت مورد توجه قرار گرفته است و از زمان پیوستن او به روستوف، این بازیکن از اجزای تفکیک ناپذیر موفقیت های این تیم لقب گرفته است. سردار در دیدارهای پلی آف روستوف در برابر آژاکس و اندرلخت گلزنی کرد و مدتی پیش نیز موفق شد دروازه اتلتیکو مادرید را در ویسنته کالدرون باز کند. این مهاجم جوان که فصل فصل گذشته به صورت قرضی از روبین کازان به روستوف ملحق شد، موفق شد 12 بار برای تیمش گلزنی کند.

 

 

 

 

آزمون همچنین در عرصه ملی نیز عملکردی فوق العاده از خود به جای گذاشته است و در 22 بازی، 16 بار موفق به گزنی شده است و همین عوامل باعث شده تا نظر رونالد کومان، به این ستاره 21 ساله ایرانی جلب شود.

 

با توجه به حضور فرهاد مشیری در مدیریت اورتون، او می تواند نظر هموطن خود را جلب کرده و مقدمات پیوستن سردار به اورتون را فراهم کند.

 

استوک سیتی و المپک مارسی نیز از دیگر مشتریان این بازیکن جوان به شمار می آیند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.