حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1375380/29 زمان: 17:55   1395/09/06 بازدید: 4,459

برنلی 1-2 سیتی

پیروزی دشوار منچسترسیتی در زمین برنلی

دیدار تیم های برنلی و منچسترسیتی لحظاتی پیش با نتیجه 2-1 به سود سیتیزن ها خاتمه یافت تا این تیم موقتا به صدر جدول صعود کند.

به گزارش "ورزش سه"، برنلی که دوشنبه گذشته در زمین وست برم 4-0 مغلوب شده بود، در خانه، میزبان سیتی رده سومی بود که از بازی هفته گذشته یک سه امتیاز شیرین در زمین پالاس دشت کرده است.

 

سیتی بازی را بهتر آغاز کرد و خیلی زود طبق عادت تیم های گواردیولا، کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت. پس از چند خطر نه چندان جدی که روی حرکات استرلینگ حاصل شد، این برنلی بود که دقیقه 15 به گل دست یافت.

 

 

 

 

ارسال پل رابینسون، گلر برنلی، با دفع ناقص مدافع سیتی همراه شد تا مارنی، با شوتی محکم و سرضرب از بیرون محوطه جریمه، توپ را دور از دستان کلودیو براوو به قعر دروازه سیتی بفرستد.

 

سیتی با پدیرفتن این گل یکپارچه حمله شد؛ اما هرچه می زد به در بسته می خورد.

دقیقه 36، استرلینگ در یکی از نفوذهای خوبش با یک پاس به عقب، نولیتو را درون محوطه جریمه صاحب توپ کرد؛ اما شوت این بازیکن با دخالت مدافع برنلی راهی کرنر شد.

کرنر ارسالی پس از برخورد به چند بازیکن به طور اتفاقی زیر پای آگوئرو افتاد و او هم موفق شد گل تساوی سیتی را به ثمر برساند.

 

 

 

 

همین بازیکن دو دقیقه بعد با یک شوت کات دار از بیرون محوطه جریمه می رفت تا خودش و تیمش را دو گله کند؛ اما گلر برنلی به زیبایی توپ را راهی کرنر کرد. نیمه اول در نهایت 1-1 به اتمام رسید.

 

نیمه دوم نیز با هجوم های سیتی آغاز شد و پس از 15 دقیقه این تیم مزد حملات خود را گرفت.

پس از اینکه یحیی توره نتوانست درون محوطه جریمه به توپ ضربه بزند و به سد مدافعان برنلی برخورد کرد، توپ در گوشه محوطه جریمه به طور تصادفی به فرناندینیو رسید و او هم با یک پاس به عقب آگوئرو را در دهانه دروازه صاحب توپ کرد تا این مهاجم آرژانتینی خود و تیمش را دو گله کند.

 

 

 

 

برنلی که بازی را از دست رفته می دید جلو کشید و دقیقه 74 روی یک کرنر توسط هندریک می توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما این بازیکن در موقعیت آفساید قرار داشت تا اه از نهاد هواداران برنلی بلند شود.

 

این نتیجه با وجود حملات فراوان برنلی تا پایان بازی باقی ماند تا سیتی با 30 امتیاز موقتا به صدر جدول صعود کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.