کد خبر: 1376070/31 زمان: 10:20   1395/09/10 بازدید: 22,246

تمجید کلوپ از جوان ترین گلزن تاریخ لیورپول

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول به بن وودبرن، بازیکن جوان لیورپول که شب گذشته با گلزنی اش به جوان‌ترین گلزن تاریخ باشگاه تبدیل شد توصیه کرد که بیش از حد تحت تاثیر این اتفاق قرار نگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، وودبرن شب گذشته از روی نیمکت به میدان آمد و موفق شد گل دوم برتری 2-0 لیورپول مقابل برنلی را به ثمر برساند در حالی که تنها 17 سال و 45 روز سن دارد. پس از بازی کلوپ مدعی شد که این مهاجم جوان نباید بیش از حد تحت تاثیر این گل قرار بگیرد.

 

 


او گفت:" ما از توانایی های بن مطلع هستیم و اینکه چه کارهایی می‌تواند انجام دهد. اولین کار من این است که به این بچه ها کمک کنم تا بتوانند در اوج باشند. خیلی کارها هست که باید انجام شود، مخصوصا اینکه او را تا جایی که می‌توانیم از جامعه دور کنیم. این کار بسیار دشواری است ولی در سوی دیگر، او را به تیم اضافه کرده ایم زیرا می‌خواهیم از او استفاده کنیم. این بدین معناست که وقتی در زمین است، اجازه دارد که گل بزند و خودش را برای موقعیت‌ها آماده کند و سانتر کند و ... . بنابراین همه چیز خوب است و من هم واقعا خوشحالم. تنها مشکل این است که کمی از شما(رسانه‌ها) می‌ترسم. برای همین است که در این مورد سعی می‌کنم چیزی نگویم. فکر کنید و کاری که می‌خواهید انجام دهید ولی چیزی مثل "بن وودبرن گلزن" ننویسید."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.