کد خبر : 1376531 | 11 آذر 1395 ساعت 20:25 | 4.8K بازدید | 0 دیدگاه

ساوت گیت: رونی، کاپیتان انگلیس می ماند

گرت ساوت گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، اعلام کرد که وین رونی کاپیتان سه شیرها باقی خواهد ماند اما تاکید کرد که بازیکنان دیگری هم باید نقش لیدر را در این تیم ایفا کنند.

به گزارش "ورزش سه"، رونی که در 4 بازی انگلیس با حضور ساوت گیت به عنوان مربی موقت، بازوبند کاپیتانی را به بازو بست، با انتخاب او به عنوان مربی دائمی تا سال 2020، همچنان این مسئولیت را برعهده خواهد داشت.

 

این در حالی است که انتشار عکس های رونی در حالتی نامتعادل، انتقادهای زیادی را به همراه داشت و گروهی اعلام کردند که باید بازوبند کاپیتانی انگلیس از او گرفته شود. اما ساوت گیت تاکید کرد که همچنان این مهاجم باتجربه، کاپیتان اول تیمش است اما حضور در ترکیب اصلی تضمین شده نیست.

 

 

 

او به خبرنگاران گفت:" وین رونی کاپیتان انگلیس است. این را در ابتدای دوران حضور موقتم اعلام کردم. من او را در دو دیدار از چهار دیدار قبلی، در ترکیب اصلی قرار دادم؛ بنابراین اینطور نیست که او انتظار داشته باشد در هر دیدار در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

 

مهم است که لیدرهای بیشتری در تیم داشته باشیم. وقتی من بازی می کردم، به ویژه در سال 1996، کاپیتان هایی در تیم بودند که در باشگاه های شان هم کاپیتان بودند.

 

اگر بخواهیم بهتر شویم، باید انعطاف پذیر باشیم. باید به بازیکنان این فرصت را بدهیم که به شیوه های متفاوتی تیم را هدایت کنند. وین نقش مهمی در تیم داشت و می تواند در آینده هم داشته باشد اما باید به بازیکنان دیگر هم فرصت بدهیم."

 

دیدگاهها