حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1393123/41 زمان: 17:34   1395/11/16 بازدید: 11,773

پارس جنوبی جم شکست نمی خورد؛

سپیدرود به صدر نرسید

دیدار دو تیم مدعی صدرنشینی یعنی سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش "ورزش سه"، شهر امروز در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت های لیگ آزادگان دو تیم سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم در ورزشگاه شهید عضدی به مصاف هم رفتند که در پایان نتیجه تساوی بدون گل حاصل کار دو تیم شد.


با توجه به اینکه هر دو تیم 39 امتیازی بودند و رتبه های دوم و سوم را پس از ملوان 40 امتیازی در اختیار داشتند، این فرصت برای آن ها فراهم بود تا با پیروزی به صدر جدول برسند که این اتفاق رخ نداد.


دو تیم در این دیدار بیشتر با تفکرات دفاعی و گل نخوردن پا به میدان گذاشته بودند و موقعیت های زیادی نیز روی دروازه دو تیم ایجاد نشد؛ در نهایت در روزی که تیم سپیدرود در دقیقه 88 با اخراج هادی تامینی 10 نفره به کار خود پایان داد، از کسب پیروزی بازماند تا فرصت رسیدن به صدر در خانه را از دست بدهد.


با این نتیجه تیم سپیدرود رشت با گذشت نزدیک به 2 سال هنوز در خانه بازی های خود را واگذار نکرده و پارس جنوبی جم نیز هفته هاست شکست را تجربه نکرده است.


تساوی دو تیم باعث 40 امتیازی شدن آن ها در جدول رده بندی شد تا هم چنان سپیدرود به عنوان تیم دوم و پارس جنوبی جم به عنوان تیم سوم با امیدواری به روزهای آینده نگاه کنند.


گفتنی است تیم سپیدرود یک دیدار معوقه با تیم فجرسپاسی شیراز را پیش روی خود می بیند و کسب پیروزی در آن دیدار می تواند قرمزپوشان شهر رشت را به صدر جدول برساند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.