حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1395915/4 زمان: 10:16   1395/11/27 بازدید: 5,566

وزیر ورزش به دنبال برد – برد در حق پخش ورزش

وزیر ورزش و جوانان امروز به همراه معاونان خود با مدیران صدا و سیما به بحث و تبادل نظر پرداخت که بخش اساسی آن را می‌توان به مساله حق پخش ورزشی مرتبط دانست.

به گزارش "ورزش سه"، مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در نشستی با اصغر پورمحمدی، مدیر شبکه سه و رییس شورای تخصصی صدا و سیما و مدیران کل بخش‌های مختلف خبری و تولید سازمان صدا و سیما حضور یافت و از برنامه‌های طرفین در رابطه با همکاری‌های ورزشی صحبت شد.


سلطانی‌فر با تشکر از نگاه دقیق و کارشناسی حوزه‌های مرتبط با ورزش این سازمان گفت‌: رویکرد مهم رسانه ملی در تقویت وحدت ملی، انسجام ملی و طرح مناسب و کارشناسانه نقدها به‌دور از هیاهو و جنجال، کمک بزرگی به مدیران و مسئولان ورزش کشور است.


وزیر ورزش و جوانان از پیشنهاد خود برای راه‌اندازی دومین شبکه تخصصی ورزش نیز خبر داد و گفت: در دیداری که چندی پیش با آقای علی عسگر، رییس سازمان صدا و سیما داشتم پیشنهاد راه‌اندازی دومین شبکه تلویزیونی ورزش را برای پوشش اخبار و مسابقات رشته‌های پایه و پر مدال دادم و به عنوان دستگاه متولی ورزش کشور آمادگی همراهی و حمایت از این موضوع را داریم.


اما بحث مهم وزیر ورزش و جوانان با مدیران صدا و سیما را می‌توان به موضوع حق پخش تلویزیونی مربوط دانست. مساله‌ای که خواسته‌ بزرگ ورزشی‌ها در تمام این سال‌ها بوده و همواره با بن بست مواجه شده است. سلطانی فر در این خصوص گفت: نگاه من به این مساله مهم برای فوتبال، برد - برد است و در این مورد با رییس سازمان مفصل صحبت کرده‌ایم  و امیدوارم به زودی به راهکاری موثر دست پیدا کنیم. 


در ادامه‌ این جلسه پورمحمدی، رییس شورای تخصصی ورزش صدا و سیما با تقدیر از تلاش‌های وزیر ورزش و جوانان، گفت: آثار خوب مدیریتی حضور شما در این مدت دیده می‌شود و با انتخاب معاونان متخصص و آشنا به ورزش، کمک بزرگی به هدایت ورزش کشور کردید. صدا و سیما یک دستگاه حاکمیتی است و در تمام زمینه‌ها پشتیبان نظام و مسئولان آن است و تلاش دارد با انعکاس خواسته‌های مردم و مخاطبان، اعتماد به مدیران و خدمات آن‌ها بیش‌تر شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.