کد خبر : 1403907 | 29 اسفند 1395 ساعت 20:51 | 40,366 بازدید | 0 دیدگاه

تقسیم امتیازات به سود دیگر مدعیان

سیتی 1-1 لیورپول؛ تساوی گل نزن ها

در روزی که سیتی و لیورپول موقعیت های فراوانی را از دست دادند، دو تیم در نهایت به تساوی 1-1 رضایت دادند.

 

به گزارش "ورزش سه"، سیتی در شرایطی میزبان لیورپول بود که دو تیم برای تثبیت حضور خود در بین 4 تیم و کسب سهمیه لیگ قهرمانان، به 3 امتیاز این دیدار نیاز مبرمی داشتند.

 

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی رخ نداد و ارسال سانه و دفع مینیوله در دقیقه 5 را می توان تنها صحنه قابل ذکر بازی دانست. در دقیقه 12، ارسال بازیکنان سیتی از جناح راست در آستانه ورود به دروازه بود که مینیوله با تیزهوشی توپ را دور کرد.

 

 

 

 

در دقیقه 20، سانه در محوطه جریمه صاحب موقعیت خوبی شد که ضربه او توسط مینیوله دفع شد و در ریباند نیز شوت سیلوا به آسمان رفت.

 

در دقیقه 23، مانه با جاگذاشتن اوتامندی نفوذ خوبی به محوطه انجام داد اما در نهایت موفق به زدن ضربه نشد و داور نیز اعتقادی به پنالتی نداشت. دقایقی بعد، این بار وینالدوم در محوطه متوقف شد اما باز هم اتفاقی رخ نداد.

 

 

 

 

در دقیقه 36، کوتینیو در جناح چپ صاحب موقعیت شد اما ضربه او با بی دقتی از بالای دروازه کابایرو به بیرون رفت.

 

در دقیقه 40 سیتی موقعیت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه حریف داشت اما فرناندینیو در دهانه دروازه موقعیت را از دست داد.

 

یک دقیقه بعد لالانا در محوطه جریمه ضربه محکمی به سمت دروازه سیتی نواخت که با عکس العمل فوق العاده کابایرو همراه بود. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 

 

 

 

اما با شروع نیمه دوم، لیورپول دامنه حملات خود را افزایش داد و در دقیقه 50 و با خطای کلیچی روی فرمینو صاحب ضربه پنالتی شد. جیمز میلنر پشت ضربه ایستاد و با فریب کابایرو موفق شد گل اول را برای مرسی سایدی ها به ثمر برساند.

 

 

 

 

 

بعد از گل، جریان بازی همچنان در اختیار لیورپول بود. در دقیقه 60 و روی پاس دیدنی کوتینیو، فرمینو در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما ضربه او با عکس العمل کابایرو همراه بود.

 

در دقیقه 67 و روی ارسال دیدنی سیلوا، آگوئرو موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه سر او خارج از چارچوب بود.

 

اما یک دقیقه بعد سیتی به گل رسید. روی ارسال زیبا و زمینی دی بروین از جناح راست، آگوئرو موفق شد دروازه لیورپول را باز کند تا بازی به تساوی 1-1 کشیده شود.

 

 

 

 

 

لحظاتی بعد و روی پاس لالانا، فیرمینو در محوطه صاحب موقعبت شد اما ضربه زمینی او به تور کناری دروازه سیتی برخورد کرد.

 

در دقیقه 75 و با حرکت دیدنی آگوئرو، سیتی می توانست گل دوم را به مر برساند اما در نهایت ضربه دی بروین به تیرک دروازه برخورد کرد تا دروازه مینیوله بسته بماند.

 

در دقیقه 80، لیورپول بهترین موقعیت را برای باز کردن دروازه سیتی داشت اما لالانا در دهانه دروازه و در حالیکه هیچکس در اطراف وی نبود ناباورانه توپ را از دست داد تا آه از نهاد کلوپ بلند شود.

 

 

 

 

یک دقیقه بعد، استرلینگ در موقعت تک به تک توپ را از مینیوله رد کرد اما مدافعان مانع باز شدن دروازه شدند. در دقیقه 87، پاس زمینی سیلوا در دهانه دروازه به آگوئرو رسید اما نوک پای او راهی به دروازه نیافت.

 

 

 

 

در دقیقه 91، آگوئرو روی پاس دی بروین صاحب موقعیت خوبی شد اما ضربه او به وی آسمان رفت. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا بازی با تساوی 1-1 به پایان برسد.

دیدگاهها