حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1409329/41 زمان: 13:42   1396/01/28 بازدید: 11,781

حیف است که دایی و کریمی اختلاف سلیقه دارند؛

بزیک: لیاقت پرسپولیس قهرمانی بود

ادموند بزیک، بازیکن سابق پرسپولیس معتقد است که مهم ترین عاملی که باعث قهرمانی این تیم شده است، نظمی است که توسط برانکو در تیم ایجاد شده است.

ادموند بزیک پیشکسوت دوست داشتنی و خوش اخلاق باشگاه پرسپولیس در گفتگو با "ورزش سه" در مورد قهرمانی پرسپولیس گفت: این قهرمانی را به همه بازیکنان، هواداران و سایر اعضای تیم تبریک می گویم. لیاقت پرسپولیس قهرمانی بود و سال قبل هم می توانست این اتفاق رخ دهد. فصل قبل پرسپولیس خیلی خوب شروع نکرد ولی خیلی خوب تمام کرد؛ قهرمان نشد ولی نمره قبولی گرفت. اولین چیزی که یک تیم می خواهد نظم است و برانکو این کار را به خوبی انجام داد.


وی در پاسخ به این سوال که چرا بین قهرمانی پرسپولیس ده سال وقفه ایجاد شد، عنوان کرد: فکر می کنم عدم ثبات مدیریت یکی از دلایل این اتفاق بوده است.


وی در مورد حواشی اخیر باشگاه پرسپولیس و درگیری به وجود آمده بین دو پیشکسوت باشگاه اظهار داشت: فکر می کنم هنوز آنقدر حرفه ای نشدیم که بدانیم کی صحبت کنیم. تیمی که قهرمانی می خواهد، به آرامش نیاز دارد. برانکو خیلی خوب به تیم نظم داد و با تمام مشکلات موجود تیم را قهرمان کرد. من خودم خیلی دوست دارم که علی کریمی و علی دایی با هم آشتی کنند. چون اگر این نفرات که هواداران زیادی دارند، با هم کار کنند می توانند کمک بزرگی به فوتبال بکنند. شخصا خیلی خوشحال می شوم که دایی و کریمی آشتی کنند و واقعا حیف است که اختلاف سلیقه باعث این اتفاقات شده است و امیدوارم نفراتی پیدا شوند که با این موضوع خاتمه دهند.


مهاجم پیشین پرسپولیس در مورد دیدار برابر الهلال و کار سخت این تیم گفت: الهلال تیم خیلی خوبی است و همیشه مدعی قهرمانی است. بازی رفت را می توانستیم ببریم. فکر می کنم اگر یک مقدار در حفظ نتیجه بهتر عمل کنیم، می توانیم نتایج بهتری بگیریم؛ برای خود من هم جای تعجب داشت که تیم پرسپولیس که به این خوبی در لیگ دفاع می کند، در آسیا عملکرد خوبی نداشته است. در مجموع کار غیرممکنی نیست و فکر می کنم می توانیم این بازی را ببریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.