حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1411973/41 زمان: 22:30   1396/02/08 بازدید: 58,028

آزادی یا نقش جهان؛

آینده مبهم در انتظار دو ستاره سپاهان

شجاع خلیل زاده و سرور چپاروف دو ستاره تیم سپاهان به شمار می روند که ممکن است آخرین بازی فصل را در نقش جهان با پیراهن سپاهان انجام دهند.

به گزارش "ورزش سه"، هنوز فصل به پایان نرسیده صحبت های زیادی در مورد جدایی شجاع خلیل زاده از تیم سپاهان شنیده می شود. این بازیکن که در مقاطع مختلف مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار داشته، به نظر می رسد با پایان لیگ شانزدهم سپاهان را ترک خواهد کرد و به پرسپولیس اضافه می شود. با این حال هنوز تیم سپاهان از حفظ مدافع خود ناامید نشده و علیرغم مخالفت هایی که از سوی برخی هواداران به ادامه حضور خلیل زاده در اصفهان می شود، مدیران باشگاه قصد دارند این بازیکن را همچنان در تیمشان نگه دارند.


چیزی شبیه همین داستان در مورد چپاروف ملی پوش تیم ازبکستان هم وجود دارد؛ این بازیکن در میانه فصل و پس از محرومیت استقلال از نقل و انتقالات به سپاهان پیوست و با حضور کرانچار توانسته نمایش های تاثیر گذاری برای تیمش ارائه دهد؛ موضوعی که سبب شده مدیران سپاهان از همین حالا راه های پیش رو برای حفظ این بازیکن را مورد بررسی قرار دهند و در سوی مقابل استقلالی ها را تشویق به بازگرداندن او کرده است.


فردا سپاهان در مهم ترین دیدار هفته میزبان تیم تراکتورسازی خواهد بود؛ شاید شجاع خلیل زاده و سرور چپاروف آخرین دیدار خود در نقش جهان با پیراهن سپاهان را تجربه کنند و سال آینده با پیراهن های سرخابی به این ورزشگاه بازگردند.

 


عکس از شهرام شریفی

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.