کد خبر: 1416506/41 زمان: 12:02   1396/02/28 بازدید: 13,182

سیاست اصلی AFC جذب تماشاگر است؛

نصرتی: تماشاگران ما باید حرفه‌ای تر باشند

محمد نصرتی می گوید که هنوز از طرف باشگاه گسترش فولاد تبریز صحبتی در مورد تمدید قرارداد با او نشده است.

محمد نصرتی بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز که قراردادش با پایان فصل خاتمه یافته، در گفتگو با "ورزش سه" در مورد شرایط خود برای فصل پیش رو گفت: هنوز صحبتی با من برای تمدید قرارداد نشده است. من پارسال یک مصدومیت سخت را پشت سر گذاشتم. البته در ابتدای فصل شروع خوبی با ماشین سازی نداشتم ولی در نیم فصل دوم که به گسترش فولاد رفتم 7، 8 بازی در ترکیب بودم و اصلا نباختیم؛ چند کلین شیت هم در این بازی ها کردیم.فکر می کنم در مجموع و با توجه به صحبت هایی که کارشناسان در مورد من داشتند، عملکرد خوبی داشتم.


وی ادامه می دهد: در حال حاضر که لوکا بوناچیچ به تیم آمده و در حال ارزیابی شرایط و بازیکنان است. هنوز با هیچ بازیکنی صحبت نشده است.


نصرتی در مورد تغییر مدیرعامل گسترش فولاد و جایگزینی آقای نصیرزاده هم گفت: خیلی تغییر و تحولات زیادی در تیم داشتیم. آقای سمندر هم زحمت زیادی برای تیم کشیدند و امیدوارم آقای نصیرزاده هم در کار خود موفق باشند. ستار همدانی هم امروز به کادر فنی تیم اضافه شده؛ باید ببینیم چه اتفاقی در آینده رخ می دهد؛ من تمام این اتفاقات را به فال نیک می گیرم.


بازیکن سابق پرسپولیس در مورد محرومیت این تیم از حضور تماشاگر در دیدار برابر لخویای قطر عنوان کرد: می دانم که سیاست کلی و اصلی فیفا جذب تماشاگر است. اگر جریمه مالی می کردند بهتر بود ولی فکر می کنم تماشاگران ما هم باید حرفه ای تر باشند.


وی در پاسخ به این سوال که شاید افراد تصمیم گیرنده فوتبالی نیستند، اظهار داشت: قدر مسلم بدانید که کسانی که به مقام های بالایی می رسند به مسائل فوتبال آگاهی کامل دارند. ما باید یک فرهنگ سازی بکنیم که تماشاگر فقط تیم خودش را تشویق کند. 


وی در همین خصوص ادامه می دهد: شاید یکی از دلایل هم این باشد که نماینده ای نداریم که قدرت داشته باشد. امیدوارم شرایط به صورتی شود که در این جریمه تخفیفاتی قائل شوند. خیلی از این موضوع ناراحت شدم و این قضیه خیلی برای پرسپولیس سخت است؛ تماشاگر پرسپولیس یار دوازدهم این تیم است و تاثیر زیادی در نتیجه های تیم دارد. امیدوارم در آینده طوری باشد که دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.