کد خبر: 1417298/4 زمان: 14:26   1396/03/01 بازدید: 51,080

تنها بازیکنی که در پرسپولیس فرصت بازی نیافت

برانکو ایوانکوویچ در فصلی که در حال رسیدن به روزهای پایانی آن است به بیشتر بازیکنان فرصت حضور در ترکیب این تیم را داده و البته حامد آقایی از این جمع بازمانده است.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی کروات سرخپوشان با توجه به قهرمانی زودهنگام در لیگ برتر این فرصت را یافت تا از تمام پتانسیل روی نیمکت خود سود برده و به آنها فرصت حضور در ترکیب را بدهد.


در این میان دو بازیکن جوان این تیم فرصتی برای خودنمایی به دست نیاوردند تا اکنون در آستانه خروج از جمع این تیم قرار داشته باشند. حامد آقایی، مدافع 19 ساله‌ی اهل اردبیل سرخپوشان یکی از بازیکنانی است که در این فصل فرصت بازی برای این تیم را به دست نیاورد و با توجه به حساسیت دو بازی باقیمانده بعید است برانکو ایوانکوویچ به او امکان تجربه بازی رسمی در ترکیب این تیم را بدهد تا فصل برای این مدافع که سابقه حضور در پاس همدان و شهرداری اردبیل را در کارنامه دارد این چنین به پایان برسد. او البته با توجه به سن کمی که دارد این فرصت را خواهد داشت تا با تجربه حضور در جمع ستاره‌های پرسپولیس روزهای بهتری برای آینده خود ترسیم کند. ابوالفضل درویش وند نیز دیگر بازیکنی است که در این فصل برخلاف دیگر بازیکنان فرصت بازی نیافت و امیدوار به آینده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.