کد خبر: 1417829/4 زمان: 16:37   1396/03/03 بازدید: 127,999

تنها گفت و گوی آقای گل لیگ بعد از بازی لخویا

طارمی: ممنونم، عذر می‌خواهم ، جبران می‌کنم

مهدی طارمی که اکنون عنوان آقای گلی لیگ قهرمانان آسیا را در اختیار دارد، در جدال برابر لخویا بهترین فرصت برای پیشی از دیگر مدعیان را از دست داد.

به گزارش "ورزش سه"، آقای گل جنوبی پرسپولیس که با گل‌های خود سهم عمده‌ای در موفقیت‌های این فصل سرخپوشان داشت، بار دیگر مورد هجمه هواداران قرار گرفته است. طارمی که بیش از نیمی از گل‌های فصل پرسپولیس را به نام خود کرده تا هم در قهرمانی و هم در صعود سرخپوشان از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا سهم عمده خودش را به نمایش بگذارد. او اما اکنون بار دیگر به دلیل از دست دادن پنالتی تیمش برابر لخویا مورد هجمه قرار گرفته است و خصوصا واکنش او به سوالی عجیب در میکسدزون به مساله‌ای برای انتقاد علیه او تبدیل شده است.
 


غیبت هواداران شوک بزرگی بود


رکن اصلی پرسپولیس هوادارانش هستند و روز گذشته و وقتی برابر سکوهای خالی قرار گرفتیم شوکه شدیم. خیلی سخت است که بخواهیم در زمین خودی از حمایت آنها که مطمئنا بزرگترین نقش را در موفقیت‌ها برعهده داشتند برابر حریف قرار گیریم. حضور آنها می‌توانست شانس پیروزی ما را افزایش دهد و اکنون باید در دیدار برگشت از فرصت‌ها استفاده کنیم.

 


از هواداران عذر می‌خواهم


همیشه تمام توانم را برای موفقیت تیمی به کار گرفته‌ام و اگر خاطرتان باشد در ابتدای فصل نیز گفته بودم هرگز به آقای گلی فکر نمی‌کنم و قهرمانی را می‌خواهیم. فصل گذشته آقای گل شده بودم و هیچ لذتی نداشت و اصلا به آن فکر هم نمی‌کردم و به دنبال موفقیت تیمی بودم و خدا را شکر که در این فصل به قهرمانی رسیدیم. این را گفتم بدانید که در ترکیب پرسپولیس به دنبال موفقیت فردی و شخصی نیستم و نبودم و فقط می‌خواستم سهمی از موفقیت تیم را ایفا کنم. وقتی پنالتی گرفتم یعنی نیمی از این مسیر برای موفقیت را طی کردم و دوست داشتم آن را با گل کردن ضربه تکمیل کنم که متاسفانه نشد. از همه هواداران فقط عذر می‌خواهم و امیدوارم ببخشند و البته دعا کنند در دوحه جبران کنیم.

 

 


از بازیکنان بابت اعتمادشان ممنونم


در تمرینات پنالتی زدم و عملکرد خوبی داشتم که باعث شد بازیکنان هم در زمان اعلام پنالتی به من اعتماد داشته باشند. از سیدجلال حسینی هم ممنونم که به من انگیزه داد. ضربه‌ام را هم خوب زدم اما دروازه‌بان موفق عمل کرد و شرمنده شدم. موقعیت های دیگری هم داشتیم و شانس در بازی دیروز با ما یار نبود. حریف حرفه‌ای و تاکتیکی را پیش روی خودمان می‌دیدیم اما هیچ چیز تمام نشده و ما 90 دقیقه دیگر فرصت داریم. می‌توانیم در دوحه همه چیز را به سود پرسپولیس کنیم و امیدوارم هواداران مثل همیشه انرژی مثبت خود را نصیب تیم کنند تا شرمنده نشویم.

 


اصحاب رسانه هم حرفه‌ای باشند


در پایان بازی از فشار و ناراحتی اصلا شرایط مصاحبه و صحبت کردن نداشتم. اصولا خیلی کم حرف می زنم. اما در زمان عبور از جایگاه مصاحبه خیلی از دوستان رسانه‌ها حضور داشتند که درخواست مصاحبه کردند اما محسن مسلمان همان زمان گفت که آقای خوردبین اعلام کرده مصاحبه نکنیم. اما یکی از دوستان با ادبیاتی عجیب و محکوم کننده صحبت‌های داشت که جایگاه او از نظر خبرنگار را زیر سوال می‌برد و مسلم است که من هم در آن شرایط روحی و عصبی جواب مناسبی ندهم. خطاب من هم آن به اصطلاح خبرنگار بود و انتظارم این است وقتی از من بازیکن انتظار حرفه‌ای بودن دارید اصول حرفه‌ای را نیز رعایت کنید.

 


باید در دوحه گلی نخوریم


اکنون 90 دقیقه دیگر فرصت باقی مانده و باید تلاش کنیم در دوحه شرایط صعود تیم را شکل دهیم. به عنوان کسی که در تیم حضور دارد مطمئنا بیشتر از همه بابت از دست دادن پنالتی و موقعیت ناراحت هستم. همیشه به دنبال این هستم که عملکرد خوبی داشته باشم و امیدوارم در بازی برگشت همه چیز به سود ما باشد. اکنون نیز نباید در دوحه گلی دریافت کنیم و امیدوارم به خواسته‌مان برسیم و شانس هم با ما یار باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.