کد خبر: 1417974/42 زمان: 12:18   1396/03/04 بازدید: 68,851

سی آر 7 و 8 میلیون یورو مالیات پرداخت نشده

رونالدو هم با حکم زندان روبرو می شود؟

مقامات مالیاتی اسپانیا معتقدند کریستیانو رونالدو 8 میلیون یورو از مالیات خود را پرداخت نکرده است.

 

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد بعد از لیونل مسی، قرار است پرونده های تخلف مالیاتی گریبان رونالدو را نیز بگیرد و حالا اخباری در مورد فرار مالیاتی او منتشر شده است.

 

اخبار حاکی از آن است که ستاره پرتغالی رئال مادرید از سال 2011 تا 2014، هشت میلیون یورو از مالیات درآمد حق تصویر خود را پرداخت نکرده است اما این موضوع باعث اختلاف نظر شدیدی بین بازرسان مالیاتی اسپانیا شده و برخی معتقد به اعلام جرم علیه رونالدو و برخی به دنبال حل و فصل ماجرا در چارچوب قوانین اداری هستند.

 

در حال حاضر بازرسان مالیاتی به دنبال این هستند که امکان ایجاد یک پرونده کیفری را برای رونالدو فراهم سازند اما در مورد پرونده رونالدو بین بازرسان مالیاتی اختلاف نظر وجود دارد.

 

به نظر می رسد رونالدو برای فرار مالیاتی، درآمد حاصل از حق پخش تصاویر خود را به حسابی در جزیره ای ناشناخته منتقل کرده اما از سال 2014 و قبل از شروع تحقیقات، دیگر همه چیز روال قانونی به خود گرفته و رونالدو 6 میلیون یورو مالیات خود را پرداخته است اما از نظر کارشناسان، او باید مالیات همه سال های گذشته را به طور جداگانه پرداخت می کرده است.

 

 

 

 

اما برخی دیگر از بازرسان معتقدند که رونالدو در سالهای بعدی بیشتر از مبلغ مورد نظر مالیات پرداخته است و با توجه به قانون "مرور زمان"، دیگر لازم نیست علیه این پرونده اعلام جرم شود زیرا رونالدو هرگز اطلاعات را از ماموران مالیاتی مخفی نکرده و هنگامی که در شرایط باثباتی قرار گرفته، تمام مدارک درآمد خود را جهت بررسی تحویل داده است.

 

همچنین دومین موضوعی که باعث اختلاف نظر بین بازرسان مالیاتی شده، بحث قرار گرفتن درآمد رونالدو در کدام دسته از پرونده های پرداخت مالیات است.

 

رونالدو معتقد است که مبلغ مشخصی را به عنوان مالیات درآمد حق پخش خود پرداخت کرده است اما بازرسان معتقدند باید مبلغ بیشتری برای این درآمد پرداخت شود.

 

در این میان، باز هم برخی بازرسان معتقدند که این پرونده باید در دایره موضوعات کیفری قرار بگیرد اما برخی دیگر اعتقاد دارند که می توان این پرونده را در بخش اداری حل و فصل کرد.

 

به هر حال در نهایت دادستانی مادرید در مورد اعلام جرم با عدم اعلام جرم بر علیه رونالدو تصمیم گیری خواهد کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.