حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1425746/30 زمان: 23:12   1396/04/15 بازدید: 164,661

او یک شعبده باز است؛

حمله کی‌روش به اسدی با کلمات رمزی

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران، با انتشار بیانیه ای تند، به دبیرکل فدراسیون فوتبال حمله کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی پرتغالی تیم ملی که در آخرین کنفرانس مطبوعاتی اش با رسانه ها، چهره ای خندان و کمتر دیده شده ای را از خود به نمایش گذاشته بود، بار دیگر به روال سابق برگشت و این بار به شدت به دبیرکل فدراسیون فوتبال حمله کرد. در بیانیه ای که کی روش در فیس بوکش منتشر کرد، آمده است:

دوستان عزیز

امروز با انتشار جدید ترین رنکینگ فیفا تایید شد که تیم ملی ایران با 7 پله صعود و قرار گرفتن در رتبه 23 دنیا، بهترین تیم آسیاست؛ بهترین رتبه ای که ایران تاکنون براساس سیستم جدید محاسبات در این رنکینگ به دست آورده است.

بعد از جام جهانی برزیل و مسابقات مقدماتی جام جهانی روسیه، این بهترین لحظه‌ی تاریخ فوتبال ایران است و این نتیجه کار بازیکنان، کادر فنی، کار با کیفیت و متداوم ما در 6 سال گذشته است.

 

همانطور که بسیاری در ایران می‌دانند، این دستاورد مخالف با رویاهای افرادی بود که تلاش می‌کردند موفقیت‌های تیم ملی ایران را کمرنگ کنند؛ افرادی مثل اسدی، دبیر کل فدراسیون فوتبال. یک شعبده باز معروف و رقیب دائمی رویاها و اهداف تیم ملی.

 

 

این شعبده باز (اسدی) یک مسؤول بی‌استفاده است که هیچ کاری برای توسعه فدراسیون فوتبال انجام نداده و هدف او اخراج مربی تیم ملی و زیر سؤال بردن کارهای وی بوده است؛ او یکی از افرادی است که تلاش کرده رسانه‌های ایران و هواداران را به سمت و سوی اشتباه سوق بدهد؛ با گفتن اینکه هیچ دلیلی برای حمایت از مربی تیم ملی، پروژه و دستیارانش وجود ندارد.

 

او یکی از آنهایی است که جایگاهش را با شعبده بازی به دست آورد؛ با ارتباط با وزیر سابق ورزش. این شعبده باز که آدم های خودش را دارد (بعضی از آنها خارج از فدراسیون هستند) در فوتبال ایران بسیار معروف است و چهره بارز نقشه ای بود که آقای کفاشیان را مجبور کرد تا به آقای نبی که مردی فوق العاده و حرفه ای بود، خیانت کند.

 

با دانستن این سناریو، اکنون بحث در مورد آماده سازی مناسب و متوازن برای جام جهانی بیش از همیشه اهمیت پیدا می کند. اجازه بدهید این سوال ها را مطرح کنم:

 

1- دبیرکل فدراسیون، اسدی! از زمانی که بار دیگر با نتایج و واقعیت ها مغلوب شدی و با توجه به اینکه شعبده باز بزرگی هستی، نوبت تو نیست که شجاعت و دلاوری ات را نشان بدهی یا بهترین حقه ات را و گوشه ای از شعبده بازی ات که ناپدید شدن می تواند باشد، را به فدراسیون فوتبال ایران نشان بدهی؟

 

2-با همه احترام، آیا زمان آن نیست که رئیس فدراسیون ما، تاج، به قولش عمل کند، قولی که یک سال و نیم پیش داد و هماهنگی و آرامش را به فدراسیون فوتبال ایران برگرداند و همه آنهایی که به طور سیستماتیک منافع تیم ملی ایران را به خطر می اندازند، اخراج کند؟ فدراسیون فوتبال ایران نمی تواند بدون اینکه به وظایفش عمل کند، به دنبال حمایت و کسب احترام از بیرون باشد. در این لحظه ویژه، هواداران فوتبال ایران به دنبال یک موقعیت قوی و باثبات هستند؛ براساس منافع تیم ملی.

 

آیا زمان برآورده کردن قول ها و تصمیم گیری برای ساختن یک آینده موفق برای تیم ملی ایران با هماهنگی، احترام و آرامش نیست؟

3-در نهایت ما چه کار بیشتری باید انجام بدهیم تا این شعبده بازی به واقعیت تبدیل شود؟

برای آینده

کارلوس کی روش

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.