کد خبر : 1427487 | 24 تیر 1396 ساعت 20:24 | 60,503 بازدید | 0 دیدگاه

پایان کار آبی ها در ارمنستان

استقلال با پیروزی راهی تهران شد

استقلال در آخرین بازی تدارکاتی خود در ارمنستان موفق شد آرارات این کشور را با نتیجه 2 بر یک شکست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی استقلال در این نیمه تیمش را با ترکیب مهدی رحمتی، پژمان منتظری، مجید حسینی، وریا غفوری، میلاد زکی پور، امید نورافکن، روزبه چشمی، داریوش شجاعیان، حسن بیت سعید، علی قربانی و جابر انصاری به زمین فرستاد تا برای هر دو نیمه بازی بتواند تعویض های زیادی انجام بدهد.


در ترکیب اولیه استقلال قربانی به جای سجاد شهباززاده در ترکیب استقلال حضور داشت که اتفاقا با زدن هر دو گل ستاره تیمش هم بود.


در دقیقه 20 زکی پور با یک پاس کات بک توپ را به جابر انصاری رساند تا انصاری با یک پاس دقیق قربانی را در موقعیت مناسب گلزنی قرار دهد و این بازیکن با یک ضربه زیبا دروازه آرارات را باز کند.


اما در دقیقه 42 بازهم قربانی سانتر زیبای وریا غفوری را وارد دروازه آرارات کرد تا بدون هیچ تردیدی ستاره نیمه اول بازی لقب بگیرد.


در نیمه دوم علیرضا منصوریان تصمیم گرفت بازیکنان نیمکت نشین خود را به تدریج وارد زمین کند و شاید به همین دلیل هم بود که استقلال کمی از فرم بازی تهاجمی خود در 45 دقیقه دوم خارج شد.
در این نیمه منصوریان سید حسین حسینی، آرمین سهرابیان، مهدی قائدی، مجتبی جباری، سرور چپاروف، سجاد شهباززاده و جواد محمدی را در دقایق مختلف بازی وارد زمین کرد و شاید به دلیل همین تعویض های پرتعداد بود که استقلال در نیمه دوم نتوانست فرم خوب خود را نسبت به نیمه اول ادامه بدهد.


استقلال در دقایق پایانی یک گل از آرارات دریافت کرد تا بازی در نهایت با نتیجه دو بر یک به نفع شاگردان منصوریان به پایان برسد.

دیدگاهها