کد خبر : 1453497 | 21 مرداد 1396 ساعت 01:07 | 44.6K بازدید | 3 دیدگاه

آرسنال 4-3 لستر: ونگر بمان!

آرسنال در اولین دیدار از فصل جدید رقابت های لیگ برتر موفق شد با نتیجه 4-3 لسترسیتی را شکست دهد.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار جذاب و تماشایی، شاگردان ونگر دو بار از حریف سرسخت شان عقب افتادند اما در نهایت توانستند به پیروزی دست پیدا کنند.

 

آرسنال بازی را هجومی آغاز کرد و تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که الکساندر لاکازت گل اول بازی را به ثمر رساند. روی ارسال دقیق محمد الننی بود که لاکازت با ضربه سر، توپ را به گوشه دروازه لسترسیتی فرستاد.

 

 

اما بازیکنان لسترسیتی خیلی سریع به این گل واکنش نشان دادند و تنها دو دقیقه بعد توانستند به گل تساوی برسند.

 

روی یک ضربه کرنر بود که ارسال واردی به تیر دوم رفت و در حالی که پیتر چک خروج اشتباهی داشت، مگوایر با ضربه سر توپ را به شینجی اوکازاکی رساند. ستاره ژاپنی لستر هم از تعلل مدافعان آرسنال استفاده کرد و با ضربه سر کار را تمام کرد.

 

بعد از این گل بازی متعادل شد و هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای روی دروازه هم داشتند اما نتوانستند از آن استفاده کنند تا اینکه در دقیقه 29، لستر به گل دوم رسید.

 

روی یک اشتباه از هافبک های آرسنال، توپ در سمت چپ به مارک آلبرایتون رسید و روی ارسال بی نقص او به دهانه دروازه آرسنال، جیمی واردی با یک بغل پای ساده، حساب کار را 2-1 کرد.

 

آرسنالی ها که برتری شان را از دست رفته می دیدند، پیش کشیدند و در دقایق پایانی نیمه اول فشار بیشتری روی دروازه حریف وارد کردند و در نهایت توانستند در دومین دقیقه از وقت های تلف شده نیمه اول به گل تساوی برسند.

 

روی یک پاس در عمق، سئاد کولاشیناچ در مقابل دروازه لستر صاحب موقعیت شد اما با هوشیاری توپ را در اختیار دنی ولبک قرار داد تا این بازیکن با یک ضربه نه چندان محکم، گل تساوی را به ثمر برساند و دو تیم با تساوی 2-2 به رختکن بروند.

 

نیمه دوم را لسترسیتی بهتر آغاز کرد و بعد از اینکه پیتر چک یک بار در دقیقه 54، دروازه آرسنال را نجات داد، این واردی بود که در دقیقه 56، بار دیگر لسترسیتی را پیش انداخت.

 

روی یک ضربه کرنر از ریاض محرز بود که واردی بالاتر از مدافعان آرسنال، توانست با ضربه سر توپ را به گوشه دروازه بفرستد.

 

 

 

 

آرسنالی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، بار دیگر سراپا حمله شدند و حضور آرون رمزی و الیویه ژیرو، شدت حملات آنها را بیشتر کرد تا اینکه سرانجام در دقیقه 83، رمزی توانست بار دیگر کار را به تساوی بکشد.

 

روی پاس عالی گرانیت ژاکا بود که رمزی در محوطه جریمه لستر صاحب موقعیت شد و با یک ضربه بیرون پای تماشایی، کاسپر اشمایکل را مغلوب کرد.

 

فشار حملات آرسنال بعد از این گل هم کاهش پیدا نکرد و تنها دو دقیقه بعد، ژیرو گل برتری این تیم را به ثمر رساند.

 

روی ضربه کرنر ژاکا بود که ژیرو با ضربه سر توانست دروازه لستر را باز کند و تلاش اشمایکل برای خارج کردن توپ بی فایده بود.

 

در دقایق پایانی بازیکنان لسترسیتی تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام دادند اما تلاش آنها ثمری نداشت و آرسنال در اولین بازی فصل توانست 4-3 به پیروزی برسد.

دیدگاهها