کد خبر: 1454271/39 زمان: 12:22   1396/05/24 بازدید: 5,561

برای موفقیت در تبریز تلاش می کنیم

نصرتی: برایم سخت است مقابل تراکتور بازی کنم

مدافع تیم نفت تهران ابراز امیدواری کرد تراکتورسازی در آینده نتایج خوبی بگیرد و شرایط مطلوبی در جدول رده بندی پیدا کند.

به گزارش "ورزش‌سه"، تیم نفت تهران بعد از شکست هفته گذشته مقابل پرسپولیس روز پنجشنبه در هفته چهارم لیگ برتر مقابل تراکتورسازی قرار خواهد گرفت. محمد نصرتی مدافع باتجربه نفتی ها که سابقه حضور در تراکتورسازی را نیز دارد اعتقاد دارد تیمش کار سختی خواهد داشت.


نصرتی در گفت و گو با "ورزش سه" درباره شرایط تیمش قبل از بازی با تراکتورسازی عنوان کرد: از نظر تیمی شرایط بدی نداریم. به هر حال ما کارمان را دیر شروع کردیم و قطعا در ادامه فصل کار سختی خواهیم داشت. باید از نظر بدنی شرایط مان بهتر شود و فکر می کنم این موضوع کمکی زمان لازم دارد.


وی درباره بازی روز پنجشنبه با تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی در هفته های قبل نتایج خوبی نگرفته اما قطعا کار سختی داریم. از ته قلبم آرزو می کنم که تراکتورسازی شرایط خوبی پیدا می کند و در لیگ نتایج خوبی بگیرد اما به هر حال در مسابقه این هفته ما نیز برای کسب نتیجه خوب به زمین می رویم و امیدوارم به هدفمان برسیم. 


مدافع نفت تهران با اشاره به حضور چند ساله اش از فوتبال تبریز و خاطرات خوبی که از این شهر دارد، اظهار داشت: من خاطرات خوبی در تبریز و تیم تراکتورسازی دارم. واقعا دوران فوق العاده ای در تراکتور داشتم و همیشه برایم سخت بوده که مقابل این تیم بازی کنم. با این حال فوتبال حرفه ای است و باید برای تیمم در روز پنجشنبه تلاش کنم. 


نصرتی در پایان افزود: دیدار با هواداران تراکتورسازی برایم بسیار جالب خواهد بود. البته آنها نسبت به گذشته استقبال کمتری از تیم شان انجام می دهند اما بازی در یادگار امام برای من هیجان انگیز خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.