حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1454845/2 زمان: 00:48   1396/05/27 بازدید: 51,883

نمی دانم در شرایط آفساید بودم یا نه 

توضیح ساسان انصاری درباره پیراهن شماره 3 

مهاجم تیم فوتبال سپاهان گفت:واقعاً تحت فشار بودیم و نیاز به این پیروزی داشتیم به همین خاطر از گلی که زدم خیلی خوشحال شدم.

به گزارش "ورزش سه"، ساسان انصاری پس از پیروزی سپاهان در داربی اصفهان در جمع خبرنگاران گفت :بازی با توجه به اینکه داربی بود از حساسیت دوچندان برخوردار بود و با توجه به اینکه ما در چند هفته اخیر نتایج خوبی نگرفته بودیم محکوم به پیروزی در این دیدار بودیم.


وی ادامه داد: هواداران در بازی‌های اخیر با وجود ناکامی تیم حمایت خوبی از ما به عمل آورده بودند و شرمنده آنها شدیم. خوشبختانه در این بازی توانستیم لطف آنها را جبران کنیم و با پیروزی خوبی که بدست آوردیم دلشان را شاد کردیم.


مهاجم سپاهان با تایید اینکه روی گل اول اثر آخر را او روی توپ گذاشته است درباره اینکه او در موقعیت آفساید قرار داشته یا خیر بیان کرد: من در شرایط بازی بودم و واقعاً نمی‌دانم در موقعیت آفساید بودم یا خیر.


انصاری درباره شادی گلش گفت: واقعاً تحت فشار بودیم و نیاز به این پیروزی داشتیم به همین خاطر از گلی که زدم خیلی خوشحال شدم.


وی درباره دلیل اینکه شماره ۳ می‌پوشد افزود: دلیل خاصی ندارد اما من سال گذشته با همین شماره پیراهن گل‌های زیادی به ثمر رساندم به همین خاطر امسال هم شماره ۳ پوشیدم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.