کد خبر: 1455578/30 زمان: 02:34   1396/05/30 بازدید: 48,520

شروع قهرمانانه کهکشانی ها

دپورتیوو لاکرونیا 0-3 رئال؛ جای رونالدو خالی نبود

رئال مادرید در اولین دیدارش در رقابت های فصل جدید لالیگا، در خانه دپورتیوو لاکرونیا به پیروزی 3-0 رسید.

به گزارش "ورزش سه"، کهکشانی ها که کریس رونالدو را به دلیل محرومیت در اختیار نداشتند، در ریازور چندان به دردسر نیفتادند و در نهایت توانستند با سه گل به برتری برسند.

 

اولین موقعیت جدی بازی را آندونه روی دروازه رئال ایجاد کرد اما کیلور ناواس با یک واکنش به موقع، دروازه تیمش را بسته نگه داشت.

 

دو دقیقه بعد بار دیگر آندونه روی دروازه رئال خطرساز شد اما باز هم ناواس اجازه نداد دروازه تیمش باز شود.

 

اما رفته رفته رئالی ها بازی را در دست گرفتند و سرانجام در دقیقه 20 به گل رسیدند. دفع ناقص دروازه بان دپور روی شوت مودریچ به بنزما رسید و او هم با یک پاس ساده، گرت بیل را در دهانه دروازه صاحب موقعیت کرد. ستاره ولزی هم به راحتی کار را تمام کرد و رئال را پیش انداخت.

 

برتری رئال بعد از این گل ادامه پیدا کرد و در دقیقه 27، این تیم به گل دوم رسید. بعد از پاسکاری پیاپی رئالی ها، مارسلو با یک ارسال زمینی و تند و تیز، توپ را در دهانه دروازه به کاسیمیرو رساند و او هم حساب کار را 2-0 کرد.

 

برتری رئال ادامه داشت و این تیم صاحب یکی دو موقعیت نصفه و نیمه دیگر هم شد اما نتوانست از آنها استفاده کند و در نهایت این نیمه با همان دو گل به پایان رسید.

 

نیمه دوم را هم دپور بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقایق ابتدایی به گل برسد اما حضور به موقع راموس باعث شد تا دروازه رئال بسته بماند.

 

در مقابل این رئال بود که در دقیقه 62 به گل سوم رسید.  روی همکاری عالی بنزما، ایسکو و گرت بیل بود که توپ روی خط محوطه جریمه به کروس رسید و او هم با یک ضربه مطمئن، کار را تمام کرد.

 

تیم میزبان که چیزی برای از دست دادن نداشت، در دقایق پایانی حملات بیشتری روی دروازه رئال ترتیب داد تا اینکه در دقیقه 89 صاحب یک ضربه پنالتی شد.

 

اما ضربه آندونه را ناواس مهار کرد تا باز هم دروازه رئال بسته بماند.

 

در وقت های اضافه، سرخیو راموس با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا رئال در این دیدار هم 10 نفره شود و در بازی بعدی، علاوه بر رونالدو، راموس را هم در اختیار نداشته باشند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.