حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1463937/24 زمان: 23:01   1396/07/04 بازدید: 58,785

از امیدواری تا کلافه‌گی و خستگی با برانکو (عکس)

سرمربی پرسپولیسی ها در دیدار برابر الهلال نیز به مانند بازی های قبلی تیمش پرامید پا به میدان گذاشت، اما در نهایت چیزی جز کلافه گی و خستگی نصیب او نشد. 

به گزارش "ورزش سه"، برانکو ایوانکوویچ را خیلی وقت بود این طور مستاصل ندیده بودیم. او که در ابتدای بازی با انرژی فراوان در کنار خط به هدایت شاگردانش می پرداخت به مانند تمام بازی های دیگر امیدوار به برتری در برابر الهلالی ها بود و حتی تعویض های وی در نیمه دوم نیز نشان می داد او تا دقایق میانی نیمه دوم نیز هنوز امید خود را حتی با وجود غایبان فراوان از دست نداده است؛ اما زمانی که دیگر کاری نمی شد کرد برانکو را در یکی از معدود قاب های تاریخ حضور او در ایران دیدیم. 

 


برانکوی خسته و کلافه احتمالا در آن دقایق به دنبال پایان هرچه سریعتر بازی بود تا بتواند خود را به هتل و البته تیم فنی اش برساند تا یک بار دیگر مرور کند دقیقا چه اتفاقی افتاد. برانکوی مستاصل را خیلی وقت بود ندیده بودیم؛ اما امشب و در پایان دیدار برابر الهلال دیدیم. هرچند این را هم می دانیم او در پستوی ذهنش به دنبال پایان کلافه گی حاصل از دیدار برابر الهلال است تا در بازی برگشت بتواند بلایی مشابه با آنچه بر سر الاهلی آورده بود به سر الهلال نیز بیاورد. 

 


عکس ها: امیرحسین خیرخواه

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.