حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1464431/42 زمان: 18:55   1396/07/07 بازدید: 27,307

کلوپ: دنیا مشکلات بزرگتری از اخراج آنچلوتی دارد!

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول در مورد اخراج کارلو آنچلوتی از بایرن مونیخ صحبت کرد.

 

به گزارش "ورزش سه"، کلوپ معتقد است شاید کارلتو و بایرن با یکدیگر به هماهنگی نرسیده اند و در این شرایط راهی برای ادامه همکاری وجود نداشته است.

 

دیدار برابر نیوکاسل: "احترام زیادی برای آنها قائل هستیم و باید با ترکیبی مناسب برابر آنها حاضر شویم. نیوکاسل شرایط خوبی داشته و برابر برایتون نیز بدشانسی آورد و ما از کیفیت آنها خبر داریم."

 

 

 

 

وضعیت کوتینیو: "از حضور او در اینجا خوشحالیم و همه بازیکنان لیورپول از بازگشت او به ترکیب تیم رضایت دارند. همیشه از تیم های دیگر پیشنهاد می رسد و بعضی وقت ها بازیکنان از آن گذشته و در برخی موارد به آن فکر می کنند."

 

اخراج آنچلوتی از بایرن: "صادقانه بگویم دیگر این اتفاقات در حرفه مربیگری من را متعجب نمی کند. بازی بایرن برابر پی اس جی را دیدم و تنها کیفیت فردی بازیکنان نتیجه بازی را تعیین کرد.

 

البته اخراج کارلتو برای همین یک شکست نبود و اگرچه من از ذهن مدیران بایرن خبر ندارم؛ اما انگار این تیم پیشرفت زیادی نداشته است.

 

 

 

 

آنچلوتی مربی بسیار باتجربه ای است، برخی اوقات دو قطب بزرگ با یکدیگر همخوانی ندارند و اگر بایرن فکر می کند بدون کارلتو موفق تر است به آنها تبریک می گویم و آنچلوتی نیز می تواند دوباره باشگاه خوبی برای کار کردن پیدا کند؛ اما در دنیا مشکلات بزرگتری از اخراج کارلتو از بایرن وجود دارد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.