حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1469595/39 زمان: 11:48   1396/08/02 بازدید: 11,193

چهارشنبه شب و باحضور مهمانان متعدد

شب‌های فوتبالی ویژه دربی روی آنتن می‌رود

ویژه برنامه دربی شب های فوتبالی چهارشنبه روی آنتن شبکه ورزش سیما می رود.

به گزارش "ورزش سه"، دست اندرکاران برنامه شب های فوتبالی به مناسبت مسابقه شماره 85 استقلال وپرسپولیس ویژه برنامه ای را تدارک دیده اند که چهارشنبه شب روی آنتن شبکه ورزش می رود.


فرشاد شکیبی، تهیه کننده شب های فوتبالی درباره برنامه ویژه دربی اظهار داشت: این برنامه ویژه دربی است که سعی می کنیم با نگاهی متفاوت تر به حواشی مسابقه بپردازیم. حضور چهره های تاثیرگذار دربی های قبلی در سال های گذشته و چهره هایی برای مردم خاطراتی رااز این مسابقه رقم زدند، به عنوان میهمان برای مردم جذاب خواهد بود. همچنین میهمان های خاصی به صورت تلفنی و اسکایپی از خارج از کشور داریم. میهمانانی که به نوعی با دربی مرتبط هستند و برای مردم خاطره سازی کردند.


وی افزود: در برنامه فرداشب کلیپ ها و سرودهای حماسی که برای استقلال و پرسپولیس خوانده شده را پخش خواهیم کرد. از این رو برخی هنرمندان استقلالی وپرسپولیسی نیز میهمان ما هستند. به طور کلی سعی ما بر این بوده که برنامه سرگرم کننده را چند ساعت مانده به مسابقه استقلال وپرسپولیس روی آنتن شبکه ورزش ببریم.


شکیبی همچنین گفت: در روز مسابقه دربی نیز بلافاصله بعد از بازی روی آنتن می رویم و سعی خواهیم کرد نکات و حواشی مسابقه را سریعا پوشش دهیم تا مخاطبان راضی باشند. امیدواریم مخاطبان در سریع ترین زمان ممکن باکیفیت ترین برنامه را بعد از مسابقه تماشا کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.