کد خبر: 1471641/39 زمان: 13:51   1396/08/11 بازدید: 9,206

بازی با روسیه برایمان حکم فینال دارد

حسینی: همه عناوین فردی ساحلی جهان را می‌خواهیم

دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران اعلام کرد دیدار امشب با روسیه پلی برای رسیدن به موفقیت های بعدی خواهد بود.

به گزارش "ورزش‌سه"، پیمان حسینی درباره شرایط تیم ملی ایران در مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی عنوان کرد: در بازیهای جام بین قاره ای همانند مسابقات جام جهانی باید بدون کوچکترین اشتباه در زمین مسابقه حاضر شد، در مرحله گروهی تا الان دو بازی را پشت سر گذاشته ایم که بازیهای بسیار سختی بودند که دلیل آن هم بازی بسیار فیزیکی مکزیک و پاراگوئه است.


وی ادامه داد: امشب هم به مصاف روسیه می رویم که به نوعی حریف سنتی ما بشمار می‌رود و می دانیم که بازی سختی در پیش داریم. روسیه تیمی بسیار باتجربه است؛ اما هر بازی و بخصوص این دیدار برای ما حکم فینال را دارد و همه تمرکزمان روی تک بازیها و پیروزی در هر مسابقه است تا در نهایت با سه پیروزی به عنوان سرگروه عازم مرحله نیمه نهایی شویم.


دروازه بان تیم ملی ساحلی ایران همچنین گفت: در صورتی که امشب پیروز شویم به عنوان سرگروه به مسابقه مرحله بعد می رویم. به هرحال همگی می دانیم که سطح برزیل یک پله بالاتر از بقیه تیم ها است. هدف امسال ما شکست دادن برزیل است و ترجیح می دهیم در فینال با این تیم رو به رو شویم. در واقع همه تلاشمان را بکار می گیریم تا با پیروزی برابر روسیه به عنوان تیم نخست به نیمه نهایی و پس از آن به فینال برویم.


کاندیدای انتخاب برترین دروازه بان جهان در سال ۲۰۱۷ درباره مهارهای دیدنی خود در دو بازی گذشته گفت: تا زمانی که پیراهن مقدس تیم ملی را بر تن داشته باشم سعی می کنم تا وظایفی که مربیان تیم ملی برایم مشخص می کنند را به بهترین شکل انجام بدهم. همه هدفم همیشه کمک به تیم بوده و خود را در اختیار تیم می دانم.


وی افزود: امیدوارم تا همانند جام جهانی تمامی بچه ها انقدر خوب کار کنند که تمامی عناوین فردی در مسابقات جام بین قاره ای هم به بازیکنان ایران برسد. وقتی هدف اصلی بازی تیمی و کمک به یکدیگر باشد، بدون شک این اتفاق ممکن می شود، البته هدف اول همه ما کسب پیروزی و همینطور مقام مناسب است. امیدوارم نتایج تیمی خوبی داشته باشیم و بار دیگر از آبروی ایران در فوتبال ساحلی جهان دفاع کنیم.


حسینی در پایان گفت: خوشبختانه تیم برنامه خیلی خوبی دارد و روز به روز در حال پیشرفت است. در درجه نخست حفظ کیفیت فعلی و پس از آن باز هم پیشرفت را در دستور کار داریم و در واقع این هدف مشترک فدراسیون فوتبال، دپارتمان فوتبال ساحلی و تمام بازیکنان تیم ملی است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.