حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1475874/40 زمان: 10:30   1396/09/02 بازدید: 12,829

همایش بسیجیان در امام رضا(ع)، بازی پدیده در ثامن

در حالی ‌که به نظر می‌رسید دیدار پدیده و نفت تهران در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شود، این دیدار به ورزشگاه ثامن منتقل شده است.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از ایسنا، در حالی که توقع می‌رفت پس از برگزاری دیدار تیم‌های سیاه‌جامگان و استقلال تهران در ورزشگاه ثامن، دیدار روز جمعه پدیده و نفت تهران در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شود، اما مشخص نیست به چه علتی این دیدار هم در ورزشگاه پر از ایراد ثامن‌الائمه برگزار خواهد شد.


حیدر خوش‌نیت، معاون سیاسی‌ انتظامی فرمانداری مشهد در این خصوص چنین اظهار کرده است: کمیته انتظامی برگزاری مسابقات ورزشی با برگزاری مسابقه تیم‌های پدیده و نفت در روز جمعه، سوم آذر ماه، در ورزشگاه امام رضا(ع) موافق است.


وی افزود: با توجه به مصوبات قبلی کمیته امنیتی ‌انتظامی مسابقات ورزشی فرمانداری مشهد این کمیته هیچ مشکلی با برگزاری این دیدار در ورزشگاه امام رضا(ع) ندارد.


حال مشخص نیست چه دلیلی سبب شده تا دیدار پدیده و نفت تهران در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار نشود. نباید فراموش کرد ورزشگاه ثامن‌الائمه علاوه بر کمبودهایی که دارد، به واسطه مسافت دورش از مشهد علاقه‌مندان به فوتبال را با مشکلات عدیده‌ای مواجه می‌کند.


ایسنا خبر داده است که با توجه به برگزاری همایش بسیجیان استان در ورزشگاه امام رضا(ع) در روز پنجشنبه، دوم‌ آذر ماه، به نظر می‌رسد که  این همایش سبب شده تا دیدار تیم‌های پدیده و نفت به ثامن‌ منتقل شود.


در این رابطه باشگاه پدیده مشهد با ارسال نامه ای به سازمان لیگ فوتبال ایران که با امضای مدیرعامل صورت گرفته، موضوعات فنی و هوادهی زمین را به عنوان دلیلی برای تغییر محل میزبانی خود مطرح کردند و از مسئولان خواستند تا دیدار این تیم در ورزشگاه ثامن برگزار شود. همچنین در پایان این نامه آورده شده که بازی بعدی پدیده در مشهد در ورزشگاه مدرن امام رضا برگزار می شود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.