کد خبر: 1476745/40 زمان: 18:11   1396/09/05 بازدید: 39,312

حضور مربی دهه هشتاد استقلالی‌ها در تمرین

ابراهیم طالبی با دعوت شفر، در محل تمرین آبی ها شرکت کرد.

گزارش "ورزش سه"، نام ابراهیم طالبی در سال های ابتدایی دهه هشتاد با استقلال گره خورده است. طالبی که در دوران حضور مرحوم پورحیدری در کادرفنی استقلال حضور داشت، در دوران حضور رولند کخ نیز در استقلال نقش پر رنگی داشت و به عنوان مترجم و دستیار در کنار این مربی آلمانی نقش آفرینی کرد.

 

طالبی در کنار زرینچه در چند دیدار نیز هدایت استقلال را بر عهده داشت و در نهایت با قهرمانی استقلال در جام حذفی به کار خود در این تیم پایان داد. او که به دلیل تسلط به زبان آلمانی در کنار آبی ها حضور داشت، با حضور یک مربی آلمانی دوباره در تمرین این تیم شرکت کرد.

 

سرمربی آلمانی استقلال در جریان تمرین روز یکشنبه این تیم در محل تمرین حاضر شد و بعد از پایان تمرین جلسه ای با ابراهیم طالبی برگزار کرد اما هنوز مشخص نیست به چه دلیل در محل تمرین حاضر شده و آیا آینده ای با استقلال خواهد داشت یا خیر، اما قطعاً تجارب او در فوتبال ایران و تسلطش به زبان آلمانی می تواند به شفر و استقلال کمک زیادی بکند.


طالبی که در اکثریت حضور لژیونرهای کشورمان در فوتبال آلمان نقش بسیار پررنگی داشته است حتی در مقطعی نیز باعث حضور اسپانسر قدرتمندی مثل پوما در ایران شد.


طالبی در چند سال گذشته در فوتبال لیگ دسته اول و دوم حضور موفقی داشته و حتی در نساجی قائمشهر که باعث صعود این تیم به لیگ دسته اول هم شد محبوبیت خاصی دارد. طالبی مدتی هم سرمربی تربیت یزد بود که نتایج خیلی خوبی با این تیم کسب کرد اما به یکباره از این تیم جدا شد و بعد از او فوتبال یزد هیچوقت موفق عمل نکرد. این مربی ایرانی آلمانی که مدتی برای انجام کارهای شخصی اش در آلمان به سر می برد حالا با حضورش در تمرین استقلال می تواند احتمال حضور دوباره اش او در فوتبال ایران را پررنگ تر کند.

 


عکس: پیام قبادی

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.