کد خبر: 1477891/24 زمان: 10:00   1396/09/11 بازدید: 50,996

چهارشنبه شب در مشهد رخ داد؛

درگیری فیزیکی سرمربی و مدیرعامل لیگ برتری

جدایی علیرضا مرزبان از مشکی پوشان با حاشیه هایی باور نکردنی همراه شده است.

به گزارش خبرنگار "ورزش سه" از مشهد، در شرایطی که این مربی از همان روزهای ابتدایی‎ حضورش در مشهد و تیم سیاه جامگان که به مشکی پوشان تغییر نام داده از کار خود پشیمان شده بود در نهایت پس از یکی دو بار استعفای شفاهی به دلیل بالا گرفتن مشکلات و عمل نشدن به وعده ها از سمت خود کناره گیری کرد.


ماجرای استعفای مرزبان از سرمربیگری تیم مشکی پوشان که تا روز آخر در مشهد به تمرین دادن تیمش ادامه داد در نهایت بدل به یک درگیری لفظی تلفنی بین مدیرعامل و سرمربی شد اما اتفاق عجیب زمانی رخ داد که سرمربی مشکی پوشان در هنگام بازگشت به آپارتمان شخصی اش در مشهد با مدیرعامل و یکی از همراهانش روبرو شد و بین آنها درگیری شدیدی رخ داد.

 

این رویارویی ابتدا با مشاجره آغاز شد و سپس با حمله طرفین به یکدیگر ادامه یافت تا جایی که همسایگان و اطرافیان برای جدا کردن دو طرف به میان آمدند و در نهایت کار به شکایت و استشهاد محلی هم رسید.اتفاقی باورنکردنی در حاشیه رقابت های لیگ که مشخص نیست چگونه رخ می دهد . با این ماجرا ، مرزبان بسیار عصبانی از اتفاق های رخ داده  برگه تسویه حساب خود را امضا کرد و به صورت شبانه مشهد را ترک کرده و به سرعت سرمربیگری  شهرداری ماهشهر را پذیرفت . او بابت حضور یک ماهه اش در این تیم مشهدی ریالی پول دریافت نکرده و اکنون تلاش می کند در تیم جدید به موفقیت برسد.


جالب اینکه رضاعنایتی سرمربی فعلی مشکی پوشان که اخیرا جایگزین مرزبان شده در حاشیه این درگیری حضور داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.