حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1480227/40 زمان: 18:17   1396/09/20 بازدید: 10,580

کمالوند: نیم نگاهی به سهمیه لیگ قهرمانان داریم

سرمربی نفت آبادان می گوید این تیم در صورت تقویت می تواند سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند.

به گزارش "ورزش سه"، فراز کمالوند سرمربی نفت آبادان بعد از شکست در دیدار با پرسپولیس گفت: در 10 روز گذشته 3 مسابقه انجام دادیم. این موضوع برای ما بسیار سنگین است و تا دقیقه 70 که توان داشتیم بازی را کنترل کردیم اما از لحاظ قوای جسمانی تحلیل رفتیم. همچنین دو بازیکن ما امروز سر حال نبودند و روز آنها نبود.

 

وی ادامه داد:برد برای بازیکنان  و شکست برای من است و باید به شکلی طراحی کنم که گل نخوریم اما باید بگویم که امروز روز خوب چند بازیکن ما نبود.


کمالوند در پاسخ به این سوال که آیا این تیم در تهران اردو خواهد زد، گفت: شرایط اقتصادی ما به شکلی نیست که در تهران بمانیم و باید به آبادان بازگردیم. بازی ما با پرسپولیس به دلیل برنامه های این تیم عقب افتاده بود و نباید به ما فشار بیاید. ای کاش برای بازی استقلال به شکلی به ما استراحت بدهند تا بتوانیم با توجه به کمبود بازیکن شرایط خوبی داشته باشیم.


سرمربی نفت آبادان در پایان درباره آینده نفت آبادان در لیگ تصریح کرد: در چند سال اخیر نتایجی که گرفتیم و جایگاهی که داریم بی سابقه بوده است. اگر تیم تقویت شود، از 6 تیم جدول هم بالاتر خواهیم رفت. به مردم آبادان قول دادم که امسال استرس نداشته باشیم و حالا می گویم که اگر تیم تقویت شد، می توانیم نیم نگاهی به سهمیه لیگ قهرمانان داشته باشیم.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.