کد خبر: 1480545/30 زمان: 01:20   1396/09/22 بازدید: 9,371

پیروزی آسان چلسی در خانه هادرسفیلد

چلسی در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه 3-1 هادرسفیلد را شکست بدهد و جایگاهش را در رتبه سوم جدول لیگ برتر تثبیت کند.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان کونته که در دیدار قبلی برابر وستهام شکست خورده بودند، در دیدار امشب کار سختی مقابل هادرسفیلد نداشتند و توانستند به یک پیروزی شیرین برسند.

 

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و اگرچه بازیکنان چلسی در دقایق ابتدایی بیشتر صاحب توپ بودند اما موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد.

 

در ادامه شاگردان کونته رفته رفته بر بازی مسلط شدند و سرانجام در دقیقه 23 به گل رسیدند. روی حرکت خوب ویلیان و پاس در عمق او بود که تیمو باکایوکو با دروازه بان حریف تک به تک شد و با یک ضربه فنی توانست حساب کار را 1-0 کند.

 

 

 

 

بعد از این گل تیم میزبان تا اندازه ای از لاک دفاعی خارج شد اما باز هم این چلسی بود که موقعیت های خطرناک تری داشت. از جمله در دقیقه 41 که باکایوکو می توانست روی ارسال ویلیان، اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه سر او از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

اما حملات آبی ها سرانجام در دقیقه 43 نتیجه داد و ویلیان حساب کار را 2-0 کرد. روی ارسال خوب مارکوس آلونسو از سمت چپ بود که توپ در محوطه شش قدم به ویلیان رسید و او هم که بین مدافعان حریف جاگیری کرده بود، با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

 

 

 

 

در آخرین دقیقه نیمه اول چلسی می توانست به گل سوم برسد اما واکنش عالی دروازه بان هادرسفیلد روی موقعیت تک به تک با پدرو، باعث شد تا نیمه اول با همان دو گل به پایان برسد.

 

چلسی نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و تنها 5 دقیقه از این نیمه سپری شده بود که به گل سوم رسید. این بار هم مارکوس آلونسو بود که با یک ارسال تماشایی، پایه گذار گل شد و توپی که او روی دروازه هادرسفیلد فرستاد را ویلیان به یک موقعیت عالی برای پدرو تبدیل کرد و ستاره اسپانیایی آبی ها با یک ضربه بغل پای مطمئن، اختلاف را به سه گل افزایش داد.

 

 

 

 

بعد از این گل از فشار حملات چلسی کاسته شد و در مقابل تیم میزبان می توانست در دقیقه 62 یکی از گل های خورده را جبران کند اما واکنش به موقع تیبو کورتوا، دروازه این تیم را بسته نگه داشت.

 

5 دقیقه بعد نوبت چلسی بود که یک موقعیت خوب برای زدن گل چهارم ایجاد کند اما ضدحمله ای که توسط هازارد و ویلیان ترتیب داده شد، با ضربه بی دقت پدرو از دست رفت.

 

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و موقعیت های چندانی روی دروازه ها ایجاد نشد اما در حالی که به نظر می رسید بازی با همان سه گل به سود چلسی به پایان خواهد رسید، هادرسفیلد در وقت های اضافه یکی از گل های خورده را جبران کرد.روی ارسال عالی هادرگیونای بود که دی پویتره با یک ضربه سر تماشایی، حساب کار را 3-1 کرد.

 

اما این گل هم نتوانست مانع از شکست هادرسفیلد شود و چلسی توانست با همین نتیجه به پیروزی برسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.