کد خبر: 1480739/42 زمان: 22:20   1396/09/22 بازدید: 71,130

صعود دشوار کهکشانی ها به فینال؛

الجزیره 1 - 2 رئال؛ بیل آمد، رئال برد

رئال مادرید در دیداری مهیج 1-2 از سد الجزیره گذشت و در فینال حریف گرمیو شد.

 

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در دیداری که موقعیت های فراوانی را از دست داد و سنگربان های الجزیره بارها منجی دروازه خود شدند، با نتیجه 1-2 الجزیره را مغلوب کرد تا حریف گرمیو در فینال جام باشگاه های جهان شود.

 

اولین موقعیت رئال مادرید در همان دقیقه 5 ایجاد شد؛ اما ضربه رونالدو روی پاس ایسکو با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

 

 

 

یک دقیقه بعد باز هم رونالدو در محوطه صاحب فرصت شد؛ اما این بار ضربه او با واکنش خسیف همراه بود و در ریباند هم ضربه بنزما به کرنر رفت.

 

اما درخشش خسیف ادامه یافت و در دقیقه 12 و روی ریباند موقعیت بنزما، این بار رونالدو بخت مناسبی برای گلزنی داشت؛ اما این بار هم ضربه او توسط خسیف مهار شد.

 

 

 

 

در دقیقه 16 باز هم کهکشانی ها صاحب فرصت فوق العاده ای شدند؛ اما این بار ضربه مهاجم فرانسوی رئال با واکنش سنگربان الجزیره همراه بود.

 

یک دقیقه بعد بنزما فرصت فوق العاده دیگری برای گلزنی داشت؛ اما ضربه سر او از فاصله نزدیک راهی به دروازه نیافت تا یک موقعیت دیگر هم از دست برود.

 

در ادامه کهکشانی ها 2 بار موفق به گلزنی شدند که یک بار خطای رونالدو اعلام شد و دیگری با تکنولوژی خط دروازه مردود شد تا هیچ کدام از گل ها مورد قبول قرار نگیرد.

 

 

 

 

 

اما در دقیقه 40 این الجزیره بود که بر خلاف جریان بازی به گل رسید. روی یک ضد حمله سریع، بوسافا با پاسی دقیق خود رومارینیو را درون محوطه صاحب فرصت کرد تا او با ضربه ای زیبا گل اول را به ثمر برساند و الجزیره در عین ناباوری با یک گل برتری به رختکن برود.

 

اما با شروع نیمه دوم الجزیره نیز به گل رسید که گل آنها نیز با فناوری VAR مردود اعلام شد. دقایقی بعد خسیف گلر آماده الجزیره به علت آسیب دیدگی تعویض شد تا کهکشانی ها خیلی زود و در دقیقه 52 به گل برسند.

 

روی پس عمقی مودریچ، رونالدو در گوشه محوطه صاحب فرصت شد تا با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه گل تساوی را به ثمر برساند.

 

 

 

 

لحظاتی بعد بنزما با ضربه فنی خود می توانست زننده گل دوم باشد؛ اما سنگربان جدید الجزیره واکنش خوبی نشان داد. در دقیقه 63 مهاجم فرانسوی رئال مادرید با دروازه حریف تک به تک شد؛ اما ضربه او توسط الثنانی گلر الجزیره به زیبایی مهار شد.

 

تنها 4 دقیقه بعد باز هم این بنزما بود که در مقابل دروازه صاحب فرصت شد؛ اما ضربه او به دیرک دروازه برخورد کرد تا بدشانسی های او تکمیل شود.

 

باورکردنی نبود؛ اما در دقیقه 68 و این بار روی ارسال مودریچ، باز هم ضربه بنزما به دیرک برخورد کرد تا بازی همچنان با نتیجه تساوی دنبال شود.

 

 

 

 

اما در دقیقه 80 گرت بیل به جای بنزما وارد میدان شد و تنها یک دقیقه بعد و روی پاس به عقب وازکز موفق شد با ضربه ای دقیق از درون محوطه گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

 

در دقیقه 86 ستاره ولزی این بار با یک قیچی برگردان زیبا دروازه الجزیره را تهدید کرد که سنگربان حریف را به واکنش واداشت تا نهایتا با همان نتیجه 1-2 حریف را مغلوب کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.