کد خبر : 1482648 | 02 دی 1396 ساعت 02:20 | 20.6K بازدید | 0 دیدگاه

ونگر: تحت تاثیر شکست مقابل یونایتد بودیم

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، معتقد است که نمایش بسیار ضعیف تیمش در نیمه اول دیدار امشب مقابل لیورپول، به دلیل اثرات روانی شکست خانگی اخیر مقابل منچستریونایتد بود.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار که با تساوی 3-3 به پایان رسید، ابتدا لیورپول با دو گل پیش افتاد؛ اما شاگردان ونگر توانستند در فاصله 6 دقیقه به سه گل برسند و پیش بیفتند؛ ولی روبرتو فیرمینو توانست گل تساوی را برای تیم مرسی سایدی به ثمر برساند.

این نتیجه در حالی رقم خورد که آرسنالی ها مقابل منچستریونایتد در 11 دقیقه ابتدایی، دو گل خوردند و در نهایت 3-1 بازی را واگذار کردند. در دیدار امشب هم بعد از نمایش ضعیف نیمه اول، بازیکنان آرسنال بین دو نیمه توسط هواداران خودی هو شدند.

 

 

 

 

ونگر به خبرنگاران گفت:" احساس می کنم ما در نیمه اول فلج شده به نظر می رسیدیم. ما توپ های زیادی را از دست دادیم. این یک اثر روانی بعد از دیدار مقابل منچستریونایتد بود که ما یک شروع بد داشتیم. کار می توانست در نیمه اول تمام شود.

 

من در رختکن به بازیکنانم گفتم که نکته خوب این است که 1-0 عقب هستیم و این فرصت را داریم که در نیمه دوم یک چهره جدید و یک کیفیت متفاوت را به نمایش بگذاریم. ما چیزی برای از دست دادن نداشتیم."

دیدگاهها