کد خبر: 1496607/39 زمان: 11:19   1396/10/20 بازدید: 20,707

3 بازیکن آزاد در راه تیم تبریزی

سهمیه تراکتورسازی در نیم فصل پر شد

سهمیه تراکتورسازی برای جذب بازیکن جدید در نیم فصل پر شد.

به گزارش "ورزش‌سه"، تیم تراکتورسازی 8 بازیکن جدیدی که می توانست در نیم فصل به خدمت بگیرد را جذب کرد و حالا می تواند 3 بازیکن آزاد را به جمع نفراتش بیفزاید.


بر اساس قوانین سازمان لیگ هر تیم در نیم فصل می تواند 6 بازیکن جدید جذب کند و البته اگر بازیکن مصدومی در ترکیب آن تیم باشد که تا پایان فصل نتواند به میدان برود، می شود نام او را از لیست خارج کرد و به جایش بازیکن اضافه گرفت.


تراکتورسازی نیز با بهره گیری از این قانون هادی محمدی و امیر نصرآزادانی که رباط صلیبی پاره کرده بودند را از لیست خارج کرد تا بتواند در مجموع 8 بازیکن جدید در نیم فصل به خدمت بگیرد و حالا این 8 بازیکن به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شدند.


سرخپوشان تبریزی در نقل و انتقالات زمستانی دانیال اسماعیلی فر، احسان پهلوان، مهدی مهدی پور، قائم اسلامی خواه، امید عالیشاه، رضا شربتی، ژوردی آلمیدا و ارسلان مطهری را به خدمت گرفتند تا 8 سهمیه شان پر شود.


طبق قوانین، تراکتورسازی چون در لیستش جای خالی دارد می تواند 3 بازیکن آزاد هم به خدمت بگیرد تا تیم خود را کامل کند. حالا مسئولان تراکتورسازی به دنبال آن هستند تا حداقل یک مدافع و یک مهاجم را برای تقویت تیم خود جذب کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.