کد خبر: 1496692/29 زمان: 16:07   1396/10/20 بازدید: 16,840

سنگ اندازی پالمیراس در انتقال مدافع کلمبیایی به بارسا

یری مینا، مدافع کلمبیایی پالمیراس، مدافع مورد نظر بارسلونا برای جایگزینی خاویر ماسکرانو است.

به گزارش "ورزش سه"، پس از اینکه ماسکرانو اعلام کرد قصد ترک بارسا را دارد، مسئولان این باشگاه به تکاپو برای یافتن جانشینی مناسب برای مدافع آرژانتینی افتادند. ابتدا بارسا قرار بود مدافعی کلمبیایی به نام یری مینا را تابستان آتی به خدمت بگیرد؛ ولی تصمیم غیرمنتظره ماسکرانو سبب شد تا انتقال ستاره باشگاه پالمیراس زودتر از موعد انجام شود.

مذاکرات بارسلونا و پالمیراس چند روزی است که به صورت جدی دنبال می شود. ابتدا گفته می شد که مینا روز دوشنبه همراه کوتینیو به هواداران معرفی خواهد شد؛ ولی دو مانع هنوز بر سر راه انتقال او وجود دارد.

 

 

 

 

طبق ادعای موندودپورتیوو، پالمیراس از بارسلونا درخواست کرده است که 5 درصد حق رشد مینا را این باشگاه تقبل کند. به این ترتیب که بارسا باید 5 درصد حق رشد مینا را به باشگاه هایی که بین 12 تا 23 سالگی در آنها بازی کرده بپردازد. دوم اینکه پالمیراسی ها خواسته اند که بارسلونا مبلغ 12 میلیون یورو را به صورت یکجا پرداخت کند و پرداخت قسطی را رد کرده اند.

 

اگر امروز همه این موانع برداشته شود، مینا با پروازی اختصاصی سائوپائولو را به مقصد بارسلون ترک خواهد کرد و فردا عصر به هواداران معرفی می شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.