کد خبر: 1497262/2 زمان: 09:21   1396/10/23 بازدید: 7,472

لطفی: صحنه اخراجم را بازبینی کنید

سعید لطفی مدافع صنعت می گوید پس از اینکه توسط بازیکن حریف مصدوم شد با کارت قرمز مستقیم بیژن حیدری از بازی اخراج شد.

به گزارش "ورزش سه"، لطفی پس از بازی در پاسخ به سوال خبرنگار ما که چطور با وجود از دست دادن تعادل و سرنگونی‌اش در زمین داور او را اخراج کرده می‌گوید: نمی‌‌‌دانم! با احترامی که برای آقای حیدری قائلم و این موضوع که همیشه در قضاوت انصاف را رعایت کرده‌اند، می‌خواهم یکبار دیگر فیلم بازبینی شود و این اشتباه تصحیح شود، چون واقعا این من نبودم که خطا کردم، بلکه حسین پورامینی بازیکن حریف با شتاب به سمتم آمد و روی ساق پایم خطا کرد، این را پزشک تیم می‌تواند با توجه به جراحتی که روی پایم ایجاد شده شهادت دهد.


او در ادامه گفت: همانطور که گفتم داور را مقصر این اشتباه نمی‌دانم ،به هرحال دربی تیم های جنوبی بوده و حساسیت خاص این بازی قضاوتش را هم حساس کرده، اما امیدوارم همانطور که گفتم این بازی بازبینی شود و محرومیت را از روی من بردارند.


وی در آخر به بازبینی فیلم توسط داور و مسئولین باشگاه صنعت نفت آبادان بعد اعتراض به کارت قرمز هم گفت: من بعد از پایان بازی به سمت داور رفتم و توضیح دادم که بازیکن پارس روی پایم خطا انجام داده و او پس از بازبینی فیلم بازی پی به اشتباهش برد و گفت حساسیت بازی موجب شد تا کمک داور به اشتباه نام تو را به من بگوید و کارت قرمز نشان دهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.