کد خبر: 1497440/41 زمان: 19:22   1396/10/23 بازدید: 14,258

واکنش باشگاه سپاهان به شکست در دربی؛

کارت زرد پررنگ طاهری به کرانچار و بازیکنان

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در یادداشتی نسبت به شکست زردپوشان در شهرآورد اصفهان و حاشیه­ های این دیدار واکنش نشان داد .

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از پایگاه خبری سپاهان ، در یادداشت محسن طاهری آمده است :


« در اینکه هوادار همیشه بُرد می­خواهد شکی نیست ولی نحوه انتقاد حاصل از باخت شرایط خودش را دارد . بعضی­ ها فقط مخالفند و همیشه دوست دارند انتقاد کنند . مهم نیست تیم چکار می­کند! فقط ساز ناکوک می­زنند ، حتی زمانی­ که تیم هم می برد از لزوم زدن گل­های بیشتر می­گویند !!

 ما همه انتقادها ، گلایه ­ها و نقطه نظرات عزیزان را می­شنویم و سعی می­کنیم که در راستای ارتقاء و تقویت تیم تمام تلاشمان را انجام دهیم . اما در این راه نباید جانب احترام از هر دو طرف برداشته شود . خیلی­ ها اعتقاد دارند و  می­ گویند که تیم سپاهان خوب بازی می­کند . ولی ما می­گوئیم ما فقط نیازی به خوب بازی کردن نداریم ، ما نیاز به گرفتن سه امتیاز داریم . تیر دروازه یا شوت خوب زدن و خَلق موقعیت برد به ارمغان نمی آورد.پس باید تور دروازه حریفان را تکان بدهیم تا سه امتیاز را نصیب خود کنیم . اگر هر هوادار و تماشاچی احساس پیروزی تیم خود را دارد ما نیز دقیقاً همین حس را در اندازه­ های بالاتری داریم .

 

خود ما از بازیکنان و مربیان ورزشی می­باشیم که در میادین مختلف همواره مورد تشویق و تمجید و انتقاد بوده ایم و در خیلی از مسابقات با برد از زمین خارج شده­ ایم ولی ورزش برد و باخت و مساوی دارد پس باید تحمل نتایج خارج از انتظار را نیز داشته باشیم. ولی نباید این حس باخت و مساوی قالب شود . سرمربی باید قدر بازیکنان خود را بداند و در استفاده از آنها بهترین بهره را ببرد و هر بازیکنی که به بازی گرفته می­شود باید تمام سعی و تلاشش را برای انجام یک بازی  قوی انجام دهد .

یک نکته را فراموش نکنیم ...سپاهان یک باشگاه است و برای ارزیابی یک باشگاه باید همه رشته ­های آن را در نظر قرار داد . اگرچه فوتبال ویترین هر باشگاهی است ولی مسئولیت اجتماعی یک باشگاه رسیدگی به کلیه رشته­ های ورزشی فعال در آن می­باشد و این دور از انصاف است که فقط فوتبال بزرگسالان را ملاک ارزیابی یک باشگاه قرار دهیم .

 

این موضوعات را هم یادآور می­شوم که :

    برای نتیجه گیری باید استراتژی لازم از طریق سرمربی تیم اجراء گردد .
    جهت تغییرات نظر کمیته فنی باشگاه خیلی مهم و کارگشا خواهد بود .
    برای گرفتن بازیکنان جدید نیز طبق نظر سرمربی و تائید کمیته فنی بازیکنانی به خدمت گرفته شدند که مشکلات تیم برطرف گردد ولی در صورت نیاز و درخواست و تائید کمیته فنی نفرات جدید نیز به خدمت گرفته می­شوند.
    قطعاً اولتیماتوم به کادر فنی و بازیکنان داده می­شود و کارت زرد پررنگی به همه نشان می­دهیم .

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.