کد خبر: 1501769/1 زمان: 16:05   1396/11/11 بازدید: 21,697

به بهانه باشگاه میامی با مدیریت بکهام

بکهام از هم‌تیمی‌های سابقش استفاده می‌کند؟!

بکهام طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که او قصد دارد باشگاهی تحت عنوان میامی برای لیگ MLS در سال 2020 تاسیس کند.

به گزارش "ورزش سه"، دیوید بکهام  اعلام کرد که قصد دارد در این باشگاه، از استعداد‌های جوان و همچنین تنی چند از ستاره‌های سابق که سابقه بازی با بکهام را داشته باشند، استفاده کند. 


ستاره سابق منچستریونایتد و رئال مادرید همچنین اعلام کرد که از الآن، موافقت تعدادی از بازیکنان و هم‌تیمی‌های سابقش را به دست آورده است و امیدوار به حضوری قدرتمندانه با میامی در لیگ آمریکا خواهد بود. اما بکهام درباره چه کسانی صحبت می‌کرد؟!

 


در پایین به بررسی گزینه‌های بکهام در تمامی پست‌ها برای اضافه شدن به ترکیب میامی در سال 2020 می‌پردازیم.


 

دروازه بان: سالواتوره سیریگو

 

 

سن در سال 2020 : 33
زمان بازی در کنار بکهام: پاریسن‌ژرمن(2013)
دروازه بان ایتالیایی سابق پاریسن‌ژرمن که سابقه 6 فصل حضور و 190 بازی با پیراهن این تیم متمول فرانسوی را در کارنامه دارد؛ در همین فصل، جایگزین جوهارت در تیم تورینو شد تا مشکلات این تیم را در دوران پسا هارت، رفع کند.
با توجه به این که سطح کیفی ایکرکاسیاس در سال‌های اخیر در پورتو، کمی کاهش یافته است و همچنین سن زیاد او در سال 2020؛ سیریگو بهترین انتخاب برای خط‌ دروازه میامی خواهد بود.

 

مدافع راست: متئو دارمیان

 

 

سن در سال 2020 : 30
زمان بازی در کنار بکهام: آث میلان (2010)
 قطعا بکهام در طول دوران بازی خود، با مدافعین راست بهتری نیز همبازی بوده است اما مسئله سنی نیز برای یک تیم، بسیار مهم است. متئو دارمیان در دوره حضور دیوید بکهام در آث میلان، گزینه فیکس روسونری نبود؛ اما این بازیکن بعد از خروج از میلان، دوران بهتری را سپری کرد؛ هرچند که هنوز نتوانسته است به آن‌چه که می‌خواهد برسد.
او در منچستریونایتد نیز فیکس نیست و شاید با پیشنهاد بکهام، به میامی بپیوندد.

 

دفاع وسط: سرخیو راموس

 

 

سن در سال 2020: 33
زمان بازی در کنار بکهام: رئال مادرید(2005-2007)
بهترین مدافع وسط جهان در ده سال اخیر، بازیکنی است که در دوران حضور بکهام در جمع کهکشانی‌ها، با این بازیکن همبازی بود.
اما او در سال 2020، ممکن است که از دوران اوجش دور شود. او همه جام‌های مهم را در رئال به دست آورده است و شاید به دنبال چالشی جدید باشد. اما در حال حاضر، ترک رئال مادرید برای ال‌کاپیتانو کهکشانی‌ها، تنها به یک دروغ شباهت دارد.

 

 

مدافع وسط: تیاگو سیلوا

 

 

سن در سال 2020: 35
زمان بازی در کنار
بکهام: آث میلان(2009-2010)- پاریسن‌ژرمن(2013)
بکهام در میلان و پاریس با تیاگو سیلوا همبازی بوده است و اگر این ستاره برزیلی، علاقه‌ای به رفتن به ایالات متحده داشته باشد، بعید نیست که او را در تیم بکهام ببینیم!
سیلوا همچنان با قدرت و به صورت فیکس برای تیم پاریسی بازی می‌کند اما او تا آن زمان، از دوران اوجش فاصله گرفته است.

 

 

مدافع چپ: مارسلو

 


سن در سال 2020: 31
زمان بازی در کنار بکهام: رئال مادرید( 2007) قطعا یکی از بهترین مدافعین چپ تاریخ فوتبال و شاید بهترین مدافع چپ تاریخ فوتبال، پائولو مالدینی است. او در سال 2013 و در کنار بکهام در میلان، بازی کرده است؛ اما اگر شرایط سنی برای تیم بکهام، ملاک باشد؛ با اختلاف بسیار، مارسلو بهترین مدافع چپی‌ خواهد شد که با بکهام، همبازی بوده است. او در سال 2020، در شرایط سنی خوبی قرار خواهد داشت و به همین دلیل، یکی از گزینه‌های اصلی بکهام خواهد بود.
البته جذب او نیز مانند راموس، در شرایط کنونی تنها به یک شایعه شباهت دارد اما در فوتبال، هیچ چیز غیر ممکن نیست!

 

 

 

هافبک وسط: تیاگو موتا

 

 

سن در سال 2020: 37
زمان بازی در کنار بکهام: پاریسن‌ژرمن( 2013)
بکهام چه در زمانی که در الکلاسیکو، رقیب تیاگو موتا بود و چه در زمانی که در پاریسن‌ژرمن با یکدیگر همبازی بودند، استعداد‌ها و توانایی‌های او را شناخته است و به همین دلیل، بسیاری از کارشناسان، یکی از نام‌های لیست بلند‌بالای بکهام را به تیاگو موتا، نسبت داده‌اند.
ستاره برزیلی‌الاصل ایتالیایی تاکنون در لوشامپیونه بیش از 200 بازی انجام داده است؛ اما او اکنون یک بازیکن فیکس نیست و در زمان حضور میامی در لیگ آمریکا، او در شرایط سنی مناسبی برای بازی در پاریسن‌ژرمن، برخوردار نیست و به همین دلیل، بعید نیست که چند سال دیگر او را در لباس میامی ببینیم!

 

 

هافبک وسط: بلایزه متئودی

 

 

سن در سال 2020 : 32
زمان بازی در کنار بکهام: پاریسن‌ژرمن(2013)
متئودی اکنون یکی از بازیکنان موثر یوونتوس است؛ اما علاقه بیانکونری به خرید امره جان، ممکن است سبب خروج این هافبک فرانسوی از جمع بانوی‌پیر شود. او نیز همانند تیاگو موتا، سابقه همبازی شدن با بکهام را در پاریسن‌ژرمن داشته است و به نظر می‌آید با توجه به فیزیکی بودن MLS، خرید او، گزینه خوبی برای بکهام خواهد بود.

 

 

هافبک وسط: وین رونی

 

 

سن در سال 2020: 34
زمان بازی در کنار بکهام: انگلستان(2003-2009)
بکهام که تجربه بازی با وین رونی در یورو 2004 و همچنین جام جهانی 2006 را نیز داراست و از رابطه خوبی با او، برخوردار است؛ می‌تواند از این هافبک توانمند نیز در ترکیب خود، نهایت استفاده را ببرد.
شاید شما فکر کنید که خرید مارکو وراتی، عمل بهتری باشد اما باید مدت قرارداد او و مبلغ فسخ و همچنین پیشنهاد‌های او را نیز در نظر بگیرید. با این اوصاف، وین رونی یک خرید ایده‌آل خواهد بود.

 

پست شماره 10: خاویر پاستوره

 

 

سن در سال 2020:  30
زمان بازی در کنار بکهام: پاریسن‌ژرمن(2013)
خاویر پاستوره از مدت‌ها پیش، بحث‌ها و شایعاتی را مبنی بر خروج خویش از باشگاه، شنیده است اما این شایعات هرگز به واقعیت نپیوسته است.
شاید به نظر شما نیز بیاید که بازیکنان بهتری نسبت به پاستوره وجود دارند اما نکته مهم، شرایط سنی مناسب این بازیکن در سال 2020 است. خاویر پاستوره در زمان بازی در کنار بکهام در سال‌های اوج بازیش قرار داشت و به همین دلیل، شاید شانس وی برای رفتن به میامی، بیشتر شود.

 

 

مهاجم هدف: زلاتان ابراهیموویچ

 

 

سن در سال 2020 : 38
زمان بازی در کنار بکهام: پاریسن‌ژرمن(2013)
زلاتان ابراهیموویچ در طی سالیان گذشته و تا پیش از تمدید قرارداد با شیاطین سرخ، بار‌ها از علاقه خود برای بازی در لیگ آمریکا، خبر داده بود.
این فصل، مطابق انتظارات برای او پیش نرفت و مورینیو اجازه خروج او را صادر کرده است و بنابراین، بکهام می‌تواند به جذب ستاره سوئدی، خوشبین باشد.

 

مهاجم هدف: گنزالو ایگوایین

 

 

سن در سال 2020: 32
زمان بازی در کنار بکهام: رئال مادرید(2007)
هیگوایین در سال 2007 به عنوان یک مهاجم جوان و گلزن به رئال مادرید پیوست؛ در حالی که بکهام در برنابئو، آقایی می‌کرد. این مهاجم به یک ماشین گلزنی در جمع کهکشانی‌ها، تبدیل شد.
بکهام نیز بدش نمی‌آید که مهاجم گلزن آرژانتینی را به میامی اضافه کند اما به نظر نمی‌آید که این اتفاق عملی شود.

 

 

مربی: کارلو آنچلوتی

 


سن در سال 2020: 60 سال
زمان مربیگری بکهام: آث میلان(2008)- پاریسن‌ژرمن(2013)
با توجه به اینکه بکهام رابطه خوبی با کارلتو دارد و اینکه کارلتو، اکنون با هیچ تیمی قرارداد ندارد، احتمال رفتن او به میامی را باید داد.
ذخیره تیم میامی در سال 2020( پیش‌‍بینی از بازیکنان هم‌بازی بکهام):
ایکر کاسیاس(رئال مادرید)- ممدو ساخو( پاریسن‌ژرمن)- ازکوییل لاوتزی(پاریسن‌ژرمن)-الکساندر پاتو(آث میلان)- رابی‌کین( لس‌آنجلس گلکسی)

 

 

 


ترجمه: محمد مهدی موسی‌پور
منبع: اسکواکا

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.