حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1506472/40 زمان: 21:42   1396/12/01 بازدید: 62,312

قراب: هنر زیبا بازی‌کردن را از استقلال دیدم

عضو هیات مدیره استقلال می‌گوید وینفرد شفر با بازی دادن به خسرو حیدری در جناح چپ مقابل الهلال کار درستی را انجام داده است.

به گزارش "ورزش سه" جواد قراب در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی استقلال برابر الهلال گفت: بازیکنان استقلال واقعا از جان مایه گذاشتند. شفر نشان داد مربی بسیار خوبی است. هنر زیبا بازی کردن را از استقلال دیدیم. گفته بودم که تیام به زمان نیاز دارد و امروز دیدیم که چقدر خوب بود و پایه پیروزی را هم گذشت. مطمئنا از او بعدا بیشتر می‌شنویم. قبلا هم گفته بودم مقابل الهلال نمایشی بسیار خوب خواهیم داشت و مطمئن بودم که بازیکنان استقلال به شکلی فوق العاده برابر این حریف به میدان می‌روند. من بی مورد صحبت نکرده بودم.


او افزود: استقلال نشان داد از تیم‌های عربی که به خوبی خرج می‌کنند چیزی کم ندارد. ما می‌توانیم بهتر شویم و دو بازیکن جدیدمان هم بعدا به ما بیشتر کمک می‌کنند. شفر با هوشیاری حیدری را به چپ فرستاده بود تا مانع از نفوذ بازیکن راست حریف شود. استقلال کاملا با برنامه بود و به حقش رسید.


عضو هیات مدیره استقلال ادامه داد: هیات مدیره باشگاه استقلال با بازیکنان همراه است و آرزوی ما این است که تیم موفق شود. همه همدل هستیم و می‌خواهیم کار را جلو ببریم. در این پیروزی بازیکنان، سرمربی محترم تیم، کادر مدیریتی و حتی کمیته پیشکسوتان و کمیته فنی هم نقش داشتند و باید از آنها هم تشکر کنم. آرزوی ما موفقیت استقلال در گروه است و می‌خواهیم به مراحل بعدی برویم. در نهایت این پیروزی را به هواداران که صاحبان اصلی تیم هستند تبریک می‌گویم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.