کد خبر : 1506521 | 02 اسفند 1396 ساعت 09:14 | 20.5K بازدید | 0 دیدگاه

کونته: مقابل بارسا تقریبا بی نقص بودیم

آنتونیو کونته، سرمربی چلسی به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخت و مدعی شد که نمایش شاگردانش تقریبا بی نقص بود.

کونته: مقابل بارسا تقریبا بی نقص بودیم

به گزارش "ورزش سه"،  چلسی در شروع نیمه دوم با گل ویلیان از حریف خود پیش افتاد ولی روی اشتباه کریستنسن، بارسا توانست گل تساوی را وارد دروازه چلسی کند. حال کونته به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخت و از آنها دفاع کرد.

 

او گفت:" ما فقط یک اشتباه داشتیم که به خاطر همان اشتباه مجازات شدیم. به نظرم تقریبا بی نقص بازی کردیم. به نظرم مقابل چنین حریف با کیفیتی اگر اشتباه کنید باید مجازات شوید. در نهایت از نتیجه پایانی راضی نبودم ولی در عین حال، این بازی به ما اعتماد به نفس زیادی داد. هنوز در بازی برگشت چیزی مشخص نیست.

 

1284902

 

 

 

مطمئنا کار ساده ای نخواهد بود، باید واقع گرا باشیم زیرا ما راجع به بارسلونا صحبت می‌کنیم و آنها نشان دادند که تیمی فوق العاده و قوی هستند ولی ما هم نشان دادیم که اگر به خوبی کنار هم در خط دفاع ظاهر شویم و توپ ربایی کنیم و موقعیت ایجاد کنیم، می‌توانیم در نوکمپ هم آنها  را اذیت کنیم."

 

کونته درباره تاکتیکش گفت:" اگر بخواهید با تاکتیک مستقیم با بارسا روبرو شوید، دیوانه هستید. قطعا بازی را 4-0، 5-0 یا 6-0 خواهید باخت؛ بنابراین باید هوشمند بود. بازیکنان من احمق نیستند. ما طبق یک برنامه مشخص پیش رفتیم. یک مربی می‌تواند برنامه دقیقی داشته باشد ولی اگر بازیکنان به آن برنامه اعتماد نداشته باشند، کار تمام است. تیم من عالی بود، بارسا خیلی سخت جنگید و موقعیت ایجاد کرد و فقط یک اشتباه داشتیم."

دیدگاه‌ها