حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1509731/30 زمان: 01:23   1396/12/15 بازدید: 30,470

پیروزی دراماتیک منچستریونایتد در خانه کریستال پالاس

منچستریونایتد در دیداری خارج از خانه، در حالی که با دو گل از کریستال پالاس عقب بود، در نهایت به پیروزی 3-2 رسید.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان مورینیو در این دیدار ابتدا با دو گل از حریف عقب افتادند اما با زدن سه گل در دقایق پایانی، توانستند به سه امتیاز این دیدار برسند.

 

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد اما این منچستریونایتد بود که در دقیقه 7 می توانست به گل برسد ولی واکنش خوب هنسی روی ضربه الکسیس سانچس، مانع از گلزنی منچستریونایتد شد.

 

در ادامه بازیکنان کریستال پالاس پیش کشیدند و خیلی زود به گل رسیدند. در دقیقه 11 بود که روی پاس بنتکه، اندروس تاونزند صاحب موقعیت شد و با یک ضربه تماشایی، توپ را به گوشه دروازه داوید دخیا فرستاد.

 

حملات پالاس بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و چیزی نمانده بود که این تیم در دقیقه 18 به گل دوم برسد اما واکنش خوب دخیا، مانع از گلزنی سورلوث شد.

 

در ادامه بازی متعادل شد و هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای روی دروازه هم داشتند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با برتری 1-0 پالاس به پایان رسید.

 

نیمه دوم را هم پالاس بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل دوم رسید. روی یک ضربه خطای غافلگیر کننده از شلوپ، فن آنهولت در موقعیت تک به تک با دخیا قرار گرفت و با یک ضربه محکم، کار را تمام کرد.

 

 

 

بعد از این گل یونایتدها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند وچیزی نمانده بود که پوگبا خیلی زود یکی از گل های خورده را جبران کند اما ضربه او را هنسی مهار کرد.

 

فشار حملات یونایتد سرانجام در دقیقه 55 به نتیجه رسید و کریس اسمالینگ یکی از گل های خورده را جبران کرد. روی ارسال والنسیا بود که مدافع پیش تاخته یونایتد توانست دروازه پالاس را باز کند.

 

 

 

 

بعد از این گل بار دیگر بازی متعادل شد و هر دو تیم موقعیت های خطرناکی روی دروازه هم داشتند تا اینکه در دقیقه 76، منچستریونایتد گل تساوی را به ثمر رساند. روملو لوکاکو که در محوطه جریمه حریف صاحب توپ شده بود، ضربه ای زد که بعد از برخورد به مدافعان، وارد دروازه شد.

 

 

در دقایق پایانی هر دو تیم تلاش زیادی برای رسیدن به گل برتری انجام دادند و این یونایتد بود که در دقیقه 90+1 به گل سوم رسید. نمانیا ماتیچ که پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شده بود، با یک ضربه تماشایی، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد تا منچستریونایتد 3-2 پیروز شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.