کد خبر: 1510090/9 زمان: 13:34   1396/12/16 بازدید: 147,450

اتفاق تلخ در حاشیه بازی بزرگ

دستگیری 3 لیدر استقلال در العین

با وجود اینکه تیم فوتبال استقلال شب گذشته با ارائه نمایشی دلچسب تا آستانه پیروزی برابر العین پیش رفت، در حاشیه این بازی اتفاق ناخوشایندی رخ داد.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که پیش بینی می شد جو بی رحمانه ای در العین انتظار استقلال را بکشد بازیکنان این تیم بی توجه به حواشی نمایش فوق العاده ای در ورزشگاه هزاع بن زاید داشتند؛ اما حواشی نا خوشایندی زیر پوست این بازی بود.


طبق اخبار رسیده به خبرنگار ورزش سه در شهر العین در شرایطی که نمایش عالی بازیکنان استقلال در العین باعث شادی هواداران این تیم شده بود، چند پلیس لباس شخصی 3 نفر از اعضای کمیته مشوقین استقلال را دستگیر و آنها را به مرکز جیم پلیس العین منتقل کردند.


این سه نفر از شب گذشته  بازداشت پلیس جیمی العین هستند و از شب گذشته خبری از آنها در دسترس نیست؛ اما با این حال آنچه باعث این اتفاق شده، ورود ناگهانی آنها به جمع مشوقین و بازخواست آنها بابت رهبری تماشاگران استقلال بوده است. البته ظاهرا دخالت پلیس در نحوه تشویق هوادارن باعث نزاع آن‌ها با اعضای کمیته مشوقین باشگاه استقلال شده که در نهایت منجر به بازداشت این سه نفر شده است.


ظاهرا ماجرای پلیس با اعضای کمیته مشوقین استقلال به نحوه شیپور زدن آنها آغاز شده و به بازداشت این 3 نفر منجر شده است؛ اتفاقی تلخ که هرگز در کشوری مثل ایران نیفتاده است؛ اما نشانه ای بر وضعیتی است که علیه استقلال در شهر العین وجود داشته است.


باشگاه استقلال در تلاش است قبل از بازگشت کاروان استقلال از امارت که امشب اتفاق می افتد این سه نفر را از بازداشت خارج کند و با تماس هایی که با سفارت ایران در امارات گرفته شده است، آنها قول مساعد داده اند این مشکل را رفع کنند.


در نهایت این اقدام پلیس العین تعجب آور و بی سابقه بوده و شاید زنگ خطری برای تیم پرسپولیس باشد که سه شنبه هفته آینده مقابل الوصل به میدان خواهد رفت.

 

شرایط دیپلماتیک بین ایران و امارات به خاطر هم پیمانی امارات و عربستان در سطح مطلوبی قرار ندارد و با توجه به اینکه شراکت اقتصادی دو کشور همچنان برقرار است، روابط سیاسی در سطح مناسبی نیست. اماراتی ها قبلا هم با نامگذاری لیگ برتر این کشور به یک نام جعلی خصومت خود را با ایران اعلام کرده اند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.