کد خبر: 1511682/30 زمان: 10:15   1396/12/23 بازدید: 23,692

لوکاکو: بازیکنان یونایتد خودشان را پنهان می کردند

روملو لوکاکو، مهاجم منچستریونایتد، پس از حذف تیمش از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، عملکرد بعضی از هم تیمی هایش را زیر سوال برد.

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد شب گذشته در الدترافورد 2-1 مغلوب سویا شد و با توجه به تساوی 0-0 در دیدار رفت، از دور رقابت های لیگ قهرمانان کنار رفت. لوکاکو معتقد است که بعضی از بازیکنان تیمش در این دیدار نمایش همیشگی شان را ارائه نمی دادند.

 

او به خبرنگاران گفت:" بعضی از بازیکنان در زمین مخفی می شدند. ما بازی را خوب شروع کردیم اما پس از آن اجازه دادیم تا آنها کنترل بازی را در دست بگیرند.

 

ما چند موقعیت نصفه و نیمه داشتیم اما نتوانستیم گل بزنیم و پس از آن، آنها به گل رسیدند. از آن لحظه ما تلاش کردیم به بازی برگردیم اما آنها گل دوم را زدند که ضربه بزرگی به ما بود. ما تا پایان تلاش کردیم اما کافی نبود.

 

 

 

باید بهتر بازی می کردیم؛ به خاطر کیفیتی که در تیم داریم. ما باید صعود می کردیم اما شایسته آن نبودیم زیرا به اندازه کافی خوب بازی نکردیم.

 

ما باید زودتر گل می زدیم؛ شاید در نیمه اول با موقعیت های نصفه و نیمه ای که داشتیم. امروز پاس های آخر خیلی خوب نبود. ما همیشه در موقعیت مناسب بودیم؛ اما پاس هایی که به هم می دادیم، خوب نبود و این کار ما را تمام کرد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.